anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowana płatność i wysyłka za pobraniem

sabim-mb
#7 Wielbiciel#

Kupujący wybrał towary z różnymi niepokrywającymi się cennikami i miał się ze mną skontaktować o koszty wysyłki. Chciał wysyłkę za pobraniem, ale gdy ma ustalić ze mną koszty nie ma możliwości wybrać za pobraniem musi być przelewem. W związku z tym płatność została anulowana, a ja wysłałam za pobraniem. Tylko teraz jest problem bo kupującemu to zamówienie cały czas wisi jako nieopłacone. Czy można to jakoś zmienić? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

Może anulować , ale zanim wprowadzisz numer przesylki lub zmienisz status , a tak nawiasem niech wisi ... w końcu nic takiego się nie dzieje .

oznacz moderatorów

sabim-mb
#7 Wielbiciel#

Niestety status został zmieniony już tydzień temu. Kupującemu przeszkadza że mu wisi, bo martwi się że Allegro będzie się czepiać. Mówiłam że to nie ma żadnego wpływu na kolejne zamówienia, ale niestety go nie przekonałam.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Allegro nie będzie się czepiać , ale jeśli nie może na to patrzeć - zaznacz ptaszkiem kratkę przy nicku sprzedającego - następnie na dole na zielonym pasku ,,  usuń ,, zatwierdź 

Po tej operacji jeśli będzie potrzebował aby transakcja powróciła na listę zakupów będzie musiał się zwrócić z prośbą przez formularz 

oznacz moderatorów