anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocji bonusowej w Allegro Ads - bujda na kółkach

Kolderkowo_pl
#7 Wielbiciel#

Super promocja dla sprzedawców : zainwestuj 150zł w reklamę Ads do 30 czerwca a otrzymasz 300zł na kontynuację działań. 

 

I tak wszystko super:

Data spełnienia warunków bonusu: 24 cze 2020

  • Data, do której można korzystać ze środków bonusowych: 2 lip 2020, 23:59
  • Kwota bonusu: 300 zł

 

i COS TU NIE HALO chyba bo zgodnie z regulaminem promocji:

"10. Środki przyznane w ramach Bonusu, są ważne przez 90 dni od daty jego przyznania, z zastrzeżeniem, że mogą być wykorzystane wyłącznie na typ kampanii Oferty Sponsorowane albo Ads Express."

 

zatem 90 dni od 24 czerwca to 21 wrzesień a nie 2 lipiec.

Od razu po aktywacji promocji i przyznaniu mi bonusu 300zł który mogłem rzekomo wydać przez 90 dni widniał komunikat że możesz go wydać jeszcze przez 8 dni.

 

Niezwłocznie (25.06) zgłosiłem temat do Allegro gdzie na zgłoszenie otrzymałem informację:

"Dzień dobry,

dziękuje za wiadomość i przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź.

Środki promocyjne w wysokości 300 zł, jakie otrzymał Pan w ramach promocji "Prowizja nawet do 0,5%", są ważne przez 90 dni, od daty ich przyznania. Z dostępnych mi informacji wynika, że otrzymał Pan te środki 24 czerwca i będą one dostępne do 21 września. Mogę Pana uspokoić, widoczna data 2 lipca i 8 dni na wykorzystanie środków jest błędna. Po upłynięciu tej daty, będzie Pan nadal mógł korzystać z bonusowych środków, do czasu ich wyczerpania lub upłynięcia terminu 90 dni.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, postaram się pomóc."

gdzie napisałem żeby w takim razie poprawili a nie wprowadzali swoich klientów w błąd.

Dostałem kolejną odpowiedź od Pana Pawła P. z zespołu Allegro:

"Zgłoszę tą sprawę do działu eksperckiego z prośbą o poprawienie widocznej daty. W celu potwierdzenia moich słów, przesyłam Panu również link do regulaminu tej promocji, który wyjaśnia czas jaki będzie dostępny do wykorzystania otrzymanych środków:
https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-bonusowej-w-allegro-ads-3GKw7Lvgltx​​​​​ "

 

I tak oto w dniu wczorajszym po zalogowaniu sie do Ads widnieje mi komunikat że Bonus cześciowo wykorzystany, : wykorzystane 27,6zł z 300zł  a za trwająca kampanie nalicza mi dodatkowe opłaty.

PYTAM SIĘ ZATEM GDZIE JEST RESZTA Z MOICH 300ZŁ KTÓRE MI SIE NALEŻY?

 

nie oczekuje od Allegro uspakajania ani przesyłania linków do regulaminu bo jeżeli ja cytuje zapis z regulaminu to logiczne jest że sie z nim zaznajomiłem. Oczekuję natomiast od Allegro działania.

Tak samo Allegro rozlicza sprzedawców chociażby z czasu odpowiedzi na pytanie tak ja oczekuję na szybkie załatwienie tematu raz na zawsze.

Od 25 czerwca minął ponad tydzień, nic w temacie nie zostało poprawione.

 

Z poważaniem

Redpol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kolderkowo_pl Zgodnie z informacją mailową, którą otrzymałeś od naszego pracownika, sprawa środków bonusowych na Twoim koncie na dalsze działania Allegro Ads jest w trakcie weryfikacji, więc prosimy jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów