anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie sprzedaży

zoom1989
#1 Nowicjusz#

Witam chciałbym dopytać czy jeśli wystawilem dany przedmiot na sprzedaż (lampa samochodowa) lecz w trakcie wystawiania aukcji podałem zbyt niska cenę a kupujący zdążył już wcisnąć kup teraz . To czy ja jako sprzedający mam możliwosc anulowania takiego zamówienia oraz czy nie dostanę za to negatywa? Dodam że płatność jaka była wybrana przez kupującego to płatność przy odbiorze.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający nie może anulować zakupu, może zwrócić środki kupującemu, wówczas Allegro nic nie zrobi, jak sprzedawalność na zwykłym Allegro to z pewnością będzie negatyw a jak na AL to tam nie ma komentarzy.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Jako sprzedawca - nie masz takiej możliwości, żeby anulować zamówienie. Anulować może je jedynie kupujący. To Ty narobiłeś zamieszania, więc nie licz na to, że inni będą za Ciebie rozwiązywać Twój problem. Chyba widzisz w jakiej cenie wystawiasz przedmiot. Podejrzewam, że gdybyś go wystawił w zbyt wysokiej cenie i ktoś by go kupił - to nie zakładałbyś tego wątku. Najprościej - skontaktuj się z kupującym i wyjaśnij sprawę - to przecież Twój interes... 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Dogadaj się z kupującym.

oznacz moderatorów