anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Api nie ściąga plików PP

orbitkownia
#9 Pomysłodawca#

pierwszy raz po zmianach umieściłem w cenniku Alegro polecony ktoś kupił zapłacił 6,99 niestety e nadawca tego nie widzi , po stronie PP jest ponoć wszystko dobrze, czyli co muszę zapłacić 2x za  wysyłkę, już usunąłem aukcji tą metodę wysyłki , aby nie płacić podwójnie

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

orbitkownia
#9 Pomysłodawca#

najlepsze jest to że allegro na mojego maila odpowie lub nie, bo z tego co już doświadczyłem nie na każdą wiadomość odpowiada, a klient czeka na przesyłkę

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@orbitkownia Gdzie tu na forum przewinął się temat o tym i podobno trzeba mieć dwa konta na EN - jeden do przesyłek z przedrostkiem allegro, a drugi do reszty.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Knowhere Tak było kiedyś, teraz połączyli te konta wraz z nową umową i można nadawać przesyłki zwykłe oraz pobierać zamówienia z REST.

@orbitkownia Zrobiliście pełną przesiadkę? Jest nowa umowa i na koncie przenieśliście się z WebAPI na REST? Dobrze by było przedzwonić do opiekuna. U mnie na początku nie było widać niektórych zamówień, musieli po prostu u siebie jakąś kartę odświeżyć.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@DarkStoorM Ach, no to nie wiedziałem, bo rzadko korzystam z EN (a i to jako indywidualny).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

orbitkownia
#9 Pomysłodawca#

@DarkStoorM tak wszystko od strony PP jest ok , nie wiedzą czemu nie importuje Api

oznacz moderatorów

orbitkownia
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_ możesz coś doradzić ? Poczta upiera się że to nie ich wina , na odpowiedź allegro można czekać tygodnie Przyjęliśmy zgłoszenie numer  "10638584" ref:_00D24aE05._5003V5lE1M:ref niestety klient nie poczeka, mogę wysłać zwykłym poleconym jednak czy allegro odda mi kasę za wysyłkę?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@orbitkownia Zdecydowanie najlepiej będzie jeśli poczekasz na odpowiedź na swoje zgłoszenie. Na ten moment nie posiadam wystarczających informacji dot. Twojego konta i tej transakcji, a niezbędna jest tutaj dokładniejsza weryfikacja. Zapewniam Cię jednak, że zgłoszenia mailowe rozpatrujemy w kolejności ich napływania i na pewno otrzymasz odpowiedź. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

orbitkownia
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_tylko czy klient będzie czekał na odpowiedź allegro, na ostatnią wiadomośc czekałem prawie tydzień

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@orbitkownia Będę działać, żebyś otrzymał odpowiedź znacznie szybciej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

orbitkownia
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_ rano ktoś odpisał , ze przekaże do działu technicznego, dzwonili jeszcze z Poczty że są bezradni bo po ich stronie wszystko ok, niestety musiałem wysłać klientce towar nie przez allegro polecony tylko zwykłym bo już zaczynała się denerwować.

oznacz moderatorów

orbitkownia
#9 Pomysłodawca#

4 dzień i zero konkretów - e nadawca nie ciąga plików , poczta problemu nie widzi allegro chyba też, dobrze że wysłałem klientowi paczkę na swój koszt bo już by był negatyw

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@orbitkownia Otrzymałeś od nas wczoraj wiadomość w tej sprawie, więc jest to dowód, że zajmujemy się Twoim zgłoszeniem. Widzę, że już wysłałeś do nas odpowiedź, więc poczekaj proszę na informację zwrotną. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

orbitkownia
#9 Pomysłodawca#

Do weryfikacji Pana sprawy potrzebuję następujących danych:
> login do E-Nadawcy
>screen z transakcji z Allegro
>datę wykonania pierwszego importu

Dzięki tym informacją, będę mogła zweryfikować Pana sprawę.

 ile razy mam wpisywać te dane ? przecież to już się śmieszne zaczyna robić co wiadomość to oni ze mnie d...bila robią

oznacz moderatorów