anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Asystent sprzedaży i zmiana w wyświetlaniu sprzedanej ilości - do zmiany na już

VolcanoGaming
#8 Zapaleniec#

największy dla mnie błąd to brak wyświetlania ilości sprzedanego towaru tak jak to miało miejsce na poprzednim systemie obsługi ofert, klikając po etykietach produkty bez sprzedaży nie miały żadnej cyfry, było pusto, natomiast te ze sprzedaż miały wyświetloną cyfrę, to było bardzo widoczne i umożliwiało szybki pogląd sprzedaży danego modelu (etykiety). Obecnie jest tragedia, na pierwszy plan poszły opcje z katalogiem towaru (po co? przecież raz ustawiamy, jak chcemy zrobić edycję można to umieścić z innymi opcjami po prawej) natomiast na drugi plan poszła informacja związana z ilością sprzedanego towaru, wyświetlanie 0 jest zbędne, to wszystko nie jest intuicyjne, miesza się z cyframi związanymi z ilością wejść oraz obserwacji, ktoś kto wymyślił sobie taki layout nie pracował z poprzednim systemem sprzedaży lub w ogóle nie rozumie co jest istotne gdy pracujemy z etykietami (modelami produktów), widoczna cena z ilością 1 i więcej po lewej stronie tam gdzie obecnie wyświetlane są odnośniki do katalogu to optymalne miejsce dla chyba najważniejszego parametru, cyfra sprzedaży oznaczająca brak w ogóle nie powinny być wyświetlana w formie cyfry 0, wystarczy zerknąć na poniższy zrzut prezentujący wyświetlanie sprzedanej ilości na starym systemie sprzedaży jak i nowym aby zrozumieć, że ta podstawowa funkcjonalność została niepotrzebnie zmieniona.asystent.png

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@VolcanoGaming, dziękuję za podzielenie się Twoimi uwagami. Przekazałam je do osób odpowiedzialnych za wygląd zakładki Mój asortyment. Analizujemy Wasze głosy w tej sprawie. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów