anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne logowanie do Gadane - dlaczego tak?

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

Po wejściu na Gadane loguje mnie automatycznie - na ogół, mniej więcej cztery przypadki na pięć.

Na pewno nie jestem zalogowana na "głównym Allegro" w innym oknie przeglądarki - sprawdziłam.

Na pewno poprzednim razem wylogowałam się z Gadane.

Przejrzałam wszystkie możliwe ustawienia i nie znalazłam opcji logowania z automatu.

Czy ktoś wie, dlaczego tak się dzieje - i jakim cudem z technicznego punktu widzenia? Nie jestem biegła w informatyce: może system rozpoznaje IP albo ciasteczka i przyporządkowuje do odpowiedniego konta? Ale na "głównym Allegro" tak nie mam, tylko tutaj.

I najważniejsze: jak to wyłączyć?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

Doprecyzuję:

- po napisaniu powyższego postu wylogowałam się z Gadane, zamknęłam kartę, otworzyłam inną, zamknęłam, weszłam na "główne Allegro", potem na Gadane (Google Chrome, jeśli to ma znaczenie)

- widzę "Zaloguj", nie loguję się, wchodzę na "swój" temat, klikam "Odpowiedz"... i jestem zalogowana.

Nie rozumiem nic z tego. Nie powinno mnie przekierować na ekran logowania w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Kasiulki2 nie jest to w żaden sposób automatyczne logowanie z naszej strony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa swojego konta, napisz to nas przez ten formularz.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów