anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sugestia - priv

Vryko
#18 Luminarz#

Jak w tytule - myśleliście może o ewentualnym wprowadzeniu opcji priv dla Gadaczy? Myślę, że nie ma przeciwwskazań, jako że i tak można się przecież kontaktować - choćby poprzez "zadaj pytanie sprzedającemu" o ile ktoś coś sprzedaje. Można też niby podać i tutaj namiary na siebie...choć wolałbym, by było to mniej publiczne jednak. Obie metody jednak są ciut niewygodne, może by więc jednak pokusić się o wprowadzenie opcji "priv" dla Gadane?

I dalej - dział SiP (broń Boże odwrotnie!) czyli Sugestie i Pomysły. Wiem: obiecany. Nie wiem: kiedy.

A chciałbym wiedzieć; skoro "pracuję" tutaj w jakimś tam sensie - chciałbym mieć to miejsce pracy lepiej dostosowane do moich potrzeb. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Vryko Zajrzyj na swoje Centrum wiadomości 🙂 SZYBKO!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@WREDZIA-W1 Ale to nie priv! 😉 Cza się nakombinować. żeby napisać. A powinien być taki maciupki buttonik z napisem "priv" przy nicku. O. Bo jak teraz będziesz tym wynalazkiem obsługiwać privy, to się do wiadomości od klientów nie dokopiesz, bo nie ma żadnej możliwości segregacji/usunięcia. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Vryko W zasadzie masz rację, ale czegoś takiego, jak chcesz, nigdy się nie doczekasz. W ważnej sprawie jest się jak skontaktować i wtedy już można się wymienić adresami @, nieprzypisanymi do Allegro. Będzie priv całą gębą 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

<daje sołtysowi i cioci po maciupkim buttoniku priv> 😊

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

Zapytam krótko: Po co priv?

Żeby, jak dawniej, można było poprosić znajomego z Cafe o podbicie ceny na naszej aukcji? Albo żeby, jak dawniej, wspólnie organizować rajdy przeciwko ludziom, których nie lubimy? A może chodzi o bezpośredni kanał komunikacji z administracją forum? Tylko że Wy już macie Ich adresy e-mail, a nawet numery Ich telefonów, bo dostaliście je w czasach Cafe Allegro i AlleSpotkań.

O mydelniczkach, SiPach, ŻiPach i innych maglach nawet nie chce mi pisać. Cafe Allegro zdechło nie bez powodu, a smród trupa czuć do dzisiaj.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573, można też na fejsbugu się umówić i pogadać, ale priv'ki nie są złe 🙂

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@konto zamknięte 

Prywatne wiadomości, specjalne działy do mydlenia, przywileje dla znajomych Admina - to wszystko już było i skończyło się wielkim wstydem dla Allegro. To wszystko jest zaprzeczeniem idei Allegro Gadane opisanej tutaj: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/blog-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/czym-jest-allegro-gadane/ba-p/27 

Jeśli AG miałoby się stać kolejną wersją Cafe Allegro, to lepiej zamknąć je już teraz.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573, chyba nieee, no nie wiem, ja o CA przeczytałem dopiero tutaj 😄

ale trzeba założyć, że priv jest do prywatnych rozmów, nie na temat kombinacji 😛

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Pamiętam te skandaliki i afery, a także popłoch i zamykanie tamtego bałaganu 🙂

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@Client:79179573 Do nieuczciwych zagrań wystarczy jakikolwiek rodzaj kontaktów.

Ja np. chciałem wczoraj zapytać znajomą o kwestie zdrowotne - konkretnie o zamiennik leku. I żeby to zrobić, musiałem specjalnie pisać przez "zadaj pytanie sprzedającemu".  Kwestia "rajdów" - a co - ktoś Cię kiedyś wirtualnie skopał, że tak piszesz..? Bo ja mam całkiem inne doświadczenia, zasadniczo ok. A ludzie, którzy mnie znają i pamiętają - a nawet nie znają, a czasem obserwują - wiedzą, że mam głęboko w de integracje z ludźmi, instynkt stadny, czy jakiekolwiek wspólne interakcje. 

Jestem tutaj, na AG dlatego, by komuś pomóc w miarę możliwości. Bez oczekiwania na jakiekolwiek gratyfikacje, uznanie czy cokolwiek. To w sumie rodzaj bezpłatnej pracy. I wyobraź sobie, że ktoś ma jakiś problem, a ja mam akurat ochotę poprowadzić go za rękę i wyjaśnić bardziej szczegółowo kwestie, poruszane na forum. Do tego też by mi się przydał priv, jako kolejne narzędzie mojej pracy tutaj. 

Osobiście nie mam ani jednego telefonu i maila do administracji. Nie jest mi to do niczego potrzebne. Ale pewnie ktoś tam ma. I co z tego? 

W kwestii zaś "zdechnięcia Cafe" - ani Ty, ani ja nie mamy zielonego pojęcia, jakie były powody. Ani uprzedniego zamkniecia cafe, ani aktualnego otwarcia Gadane. 

Rozumiem, że jesteś na "nie" i masz do tego pełne prawo. Ale moim zdaniem z Twojej wypowiedzi bije taka pogarda i w sumie chyba nawet nienawiść do wszystkiego wokół, że nie wiem, co mam z tym zrobić, bo wprowadza to u mnie pewne mentalne zamieszanie. Chyba najlepiej będzie, jak po prostu zakończę wpis w tym miejscu. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Vryko   Sens nowych  zmian  wyraziłem  tutaj, z  tym  że  to są  moje  domysły  ale  chyba  uzasadnione

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/zdurnia%C5%82em-allegro-to-dopiero-potrafi...

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@Vryko: "Jestem tutaj, na AG dlatego, by komuś pomóc w miarę możliwości. Bez oczekiwania na jakiekolwiek gratyfikacje, uznanie czy cokolwiek."

I właśnie za to Cię cenię. Chcesz i możesz komuś pomóc, robisz to i odczuwasz satysfakcję. Rób tak dalej, idź w tym kierunku. Cała reszta - stopki, awatary, przywileje to tylko dodatki, a nie cel sam w sobie. Zamiast skupiać się na didaskaliach lepiej przyjąć do wiadomości, czym jest Allegro Gadane i jaka jest rola członka społeczności.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Vryko

"mam głęboko w de integracje z ludźmi, instynkt stadny, czy jakiekolwiek wspólne interakcje"

Tu właśnie jest pies pogrzebany, moim zdaniem. Może nawet nadąsany, zły wilczek 🙂 Z tego co czytam wnioskuję, że poprzeczka na dawnym Cafe zawieszona była dosyć wysoko. Nie każdy doskoczył, a to wywołuje frustrację - obce Tobie czy mnie poczucie odrzucenia przez stado.

Wiem z doświadczenia, że jednostka definiująca się jako "ja", nie jako element większej całości, wywołuje często negatywne emocje. Idealnym potwierdzeniem tego jest kawałek o "roli członka społeczności", który - na pewno zauważyłeś - wtłacza Cię siłą w ramki, jakie masz Sam Wiesz Gdzie.

Za niebycie trybikiem w maszynie można oberwać tak samo, jak za niemanie świateł 🙂

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@Kasiulki2 Każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania. Truizm taki, ale nie ma lepszego określenia. Tak samo, jak do samookreślenia swojego miejsca w społeczeństwie. On - z pełnym szacunkiem - ma swoje podejście do tego tematu, ja mam swoje. Wyraził swoją opinię (co prawda św. Tomasz z Akwinu pisał, że: "Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek", ale może nie każdy to czytał 😉 )którą przyjąłem z należną estymą, oraz po wewnętrznym niezgodzeniu się z nią - pozostawiłem bez odpowiedzi 😉 

A obrywania się nie boję, w sumie po pierwsze - jestem przyzwyczajony, po drugie - to tez mam dokładnie tam, 😛 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Vryko 

O to właśnie chodzi! Truizm, samookreślenie, Tomasz z Akwinu, estyma i wewnętrzna niezgoda w jednej wypowiedzi. Normalnie Ramayana w oryginale 😄

PS. Wiem, że rolą członka społeczności nie jest rechotanie, ale nie mogłam się powstrzymać.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@Kasiulki2  Ja, niżej podpisany Sołtys Allegro, niniejszym zezwalam na rechotanie. W każdej tonacji 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Vryko 

A, to co innego. Skoro Władza zezwala...

Yyyyych!

Pierwszy oddech od dwóch godzin i cała siność zeszła z facjaty.

Znam swoje miejsce w stadzie i oddychanie bez pozwolenia jest dla mnie nie do pomyślenia.

No.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:79179573  "Dwa małe wilczki wpuszczono do sali pełnej luster. Jeden z nich był radosnym zwierzakiem, skakał, bawił się, a gdziekolwiek się obrócił widział radosne, skore do zabawy, wesołe  wilczki. Drugi był zły, nadąsany, pokazywał kły, warczał i jeżył sierść,  a gdziekolwiek spojrzał widział agresywne wilki gotowe do ataku.

Świat jest dla nas jak lustro, a cokolwiek nosisz w środku odbija się w rzeczywistości. Jeśli uważasz, że wszyscy ludzie są źli, wredni i knują przeciwko tobie, zastanów się czy aby nie mówisz o sobie."

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@WREDZIA-W1 

Dajże sobie już spokój z tą amatorską psychoanalizą. Wychodzi ci to jeszcze gorzej od porad prawnych.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów