anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne naliczanie ilości przesyłek do zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
badams71
#10 Popularyzator#

Dzień dobry! Mam ciągły problem z systemem, który nalicza pojedyncze przesyłki, do zamówień ważących chociażby 40 czy 50 kg. Manewruję przy cennikach dostaw we wszystkie strony, ale najwyraźniej przy takiej ilości ofert nie da się znaleźć złotego środka. Moje pytanie brzmi: czy jeśli zmniejszę w cennikach dostaw ilość produktów, na przykład - jeden produkt pięciokilowy do paczkomatu - i przy zamówieniu dwóch takich produktów naliczy mi dwie przesyłki, a ja jednak wyślę to w jednej, to wydarzy się jakieś zło? Ktoś może mieć z tym problem? Mówię cały czas o zamówieniach ze smartem.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
_Likos_
#21 Demiurg#

@badams71  nie wydarzy sie żadne zło. System naliczy wiecej przesyłek smart ale jeśłi spakujesz w jedną możesz wysłać w jednej. Juz dawno tak mam ustawione.

Tylko jesli wysyłasz pocztexem przez elektronicznego nadawce to automatycznie wygeneruje Ci wieksżą ilość listów przewozowych ( tyle ile wyliczy system) . Wówczas przed wydrukiem etykiet nalezy usunąc ręczni niepotrzebne przesyłki ( te z dołu , pierwsza z góry jest zawsze paczką główną).

W przypadku paczkomatów znowu (jeśli nadajesz w systemie inpostu) nalezy ręcznie dodac kolejna przesylke lecz jeśłi system policzy dwie przesyłki smartowe wówczas ta dodana ręcznie także jest bezpłatna.

O nadaniach u innych przewożników oraz przez system allegro niec nie wiem. 🙂

oznacz moderatorów
badams71
#10 Popularyzator#

Dziękuję bardzo za odpowiedź!

oznacz moderatorów