anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne wznowienie wyróżnienia aukcji - czy można anulować naliczenie opłaty

_haftka_
#7 Wielbiciel#

Wczoraj w godzinach porannych zostały automatycznie wznowione wyróżnienia w moich ofertach (około 40 szt. każda za 19,00 zł) - wcześniej skorzystałam z pakietu darmowych wyróżnień i z przyczyn losowych nie zdążyłam wyróżnień wyłączyć. Wszystkie wyróżnienia zostały przeze mnie wyłączone dopiero w godzinach popołudniowych gdy opłata została naliczona i od razu wysłałam zapytanie do allegro czy jest możliwość, że opłata zostanie mi zwrócona proporcjonalnie do trwania wyróżnienia. Następnie w jakimś wątku wyczytałam, że istnieje taka możliwość jeśli aukcje zostaną zakończone (ale nie umiem tego potwierdzić). Od allegro odpowiedzi na razie nie dostałam. Aukcje trwają już bez wyróżnienia. Rachunek powiększony o około 800 zł czyli mniej więcej o tyle ile na czysto zarabiam w miesiąc. Będę wdzięczna za sprawdzone informacje w tym temacie.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz wszystkiego pilnować, bo kasa uleci..

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ktoś tu niedawno pisał o takim samym problemie. Po kontakcie przez formularz Allegro cofnęło mu opłaty za wyróżnienia, biorąc pod uwagę to, że jest początkującym sprzedawcą i pewnych reguł mógł jeszcze nie znać.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 to nie reguły tylko regulamin którego nikt nie czyta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_haftka_ trzeba pamiętać i anulować zanim zacznie się automatycznie nowy cykl 😞

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/sposob-naliczania-oplat-za-opcje-promowa...

Wyłącz promowanie krótko przed zakończeniem bieżącego cyklu promowania. Zrobisz to poprzez edycję oferty. Opcję Wyróżnienie wyłączysz także bezpośrednio w zakładce Moje oferty. Wystarczy, że zaznaczysz ofertę, w której chcesz wyłączyć promowanie i wybierzesz opcję [wyróżnienie], a następnie [wyłącz wyróżnienie]. Przestaniemy ją wtedy promować i nie naliczymy opłaty w kolejnym cyklu.

________
Κώστας
oznacz moderatorów