anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne zestawy

www_bokken_pl
#11 Animator#
"Aby zaoszczędzić Twój czas, niektóre Twoje oferty połączymy w zestawy za Ciebie. Automatyczne zestawy możesz wyfiltrować i zarządzać nimi tak samo jak zestawami utworzonymi ręcznie."

Jak to wyłączyć?

Allegro samo połączyło zostaw na 44 i dało klientowi rabat 9 zł.

 
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@www_bokken_pl Podaj mi proszę oferty, które zostały połączone w zestaw i numer zamówienia, w którym doszło do zastosowania zniżki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

www_bokken_pl
#11 Animator#

14260491812
14426922797

b64bdce0-bc98-11ee-8fc4-1decbdd99363

 

oznacz moderatorów

www_bokken_pl
#11 Animator#

@nat_not czy otrzymam informację czemu allegro w moim imieniu postanowiło stworzyć zestawy i obniżyć cenę zestawu?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@www_bokken_pl Konsultuję Twoją sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@www_bokken_pl Wskazane oferty nie zostały połączone w zestaw automatycznie. Ta opcja działa od 5 lutego 2024 r., a wskazane zamówienie jest z 26 stycznia. 

Dodatkowo zaznaczam, że oferty, które łączymy automatycznie w zestawy nie są automatycznie rabatowane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not pytanie za 100 punktów, co to ma celu ??? kto odpowie za błędne połączeni i wkurzenie kupującego jak kupi odkurzacz z źle dobranymi workami przez algorytm ?

Przecież za ofertę odpowiada sprzedawca, czemu grzebiecie w ofertach, sprzedawca wie najlepiej co z czym połączyć !

Zamiast poprawić co jest do poprawienia to wprowadzacie nowe zbędne udogodniania a potem Pan Marcin Gruszka się żali w mediach że konkurencja Was dogania, łamie prawo i nierówne konkurowanie firm i kto to mówi portal co zmusza do One Box 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

www_bokken_pl
#11 Animator#

Przecież oferty były w zakładce "automatyczne"
Ponadto były tam też utworzone zestawy produktów w zupełności nie pasujące do siebie i nie mogły tworzyć zestawu więc na 100% tego nie robiliśmy.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@www_bokken_pl W przypadku zakupu, który wskazałeś, zestaw nie został stworzony przez nas. Jak już pisałam, automatyczne zestawy zostały wprowadzone 5 lutego i nie są rabatowane. Wskazany zakup jest ze stycznia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Też, ze zdziwieniem widzę, że mam utworzone kilka zestawów automatycznych ale całe szczęście bez rabatów.

Jeśli pojawił się rabat to już przegięcie i ingerencja w ofertę sprzedawcy.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@atechnik_sklep  @www_bokken_pl aż sam sprawdziłem i nie mam 🙂  przegięcie to jest ogólnie grzebanie w ofertach i robienie bałaganu, kto odpowie jak źle połączą produkty i nie będą do siebie pasować ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jak to nie wiesz kto - sprzedawca . 

oznacz moderatorów