anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Awaria InPost - Manager Przesyłek nie działa.

MAMY ROZWIĄZANIE!
agata19802
#9 Pomysłodawca#

nie mogę otworzyć strony do zalogowania sie na menager przesyłek . czy u was jest podobnie ?

oznacz moderatorów
70 ODPOWIEDZI 70
belhom
#8 Zapaleniec#

Również nie działa. 

 

Paczki mam do nadania. Czy ktoś wie kiedy awaria ustąpi? 

oznacz moderatorów
meduza
#12 Orędownik#

może ktoś z Inpostu się wypowie?

oznacz moderatorów
MARMEXsklep
#9 Pomysłodawca#

U mnie już od wielu godzin działa poprawnie.

oznacz moderatorów
meduza
#12 Orędownik#

od 15 min zaczęło działać dopiero

 

oznacz moderatorów
DrukiHD
#11 Animator#

A mi odpukać, wszystko działa 🙂  Wczoraj i dzisiaj działa na szczęście, jestem z zachodniopomorskiego. Może to od rejonu zależy? 

oznacz moderatorów
anulcia267
#7 Wielbiciel#

Od kilku godzin próbuję wygenerować etykietę, nie da się wybrać paczkomatu z którego ma zostać nadana przesyłka.

Ktoś ma podobny problem, albo rozwiązanie problemu ?

 

PS. sprawdzałam na różnych przeglądarkach, wyczyściłam cookies, etc. i dalej nic

 

Screenshot 2021-07-27 at 22-04-26 Stwórz etykietę przesyłki - Allegro Lokalnie.png

 

oznacz moderatorów
pacpaw
#7 Wielbiciel#

niestety nie wszystkim działa. Ja mam dalej problemy, a klienci czekają...

oznacz moderatorów
pakamena
#8 Zapaleniec#

To samo u mnie od wczoraj nie działa, jedynie mogę więcej zobaczyć w managerze. Ciągle komunikat " Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro! " 

oznacz moderatorów
pacpaw
#7 Wielbiciel#

próbowałem na nowo powiązać konta i nic. Halo Allegro. Kiedy uzyskamy jakąś precyzyjną informację odnośnie usunięcia awarii. To już trwa od wczoraj także trochę czasu mieliście.

oznacz moderatorów
pakamena
#8 Zapaleniec#

Ja też próbowałem i nic. Najgorzej, że zamówień się zbiera, a praca stoi w miejscu... Mam nadzieje, że to zrobią szybko przynajmniej do godz 10. 

oznacz moderatorów
ojdana111
#8 Zapaleniec#

Miałam to samo , wylogowałam się z InPost i zalogowałam ponownie i pomogło. Już jakieś 2 godziny temu

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Otrzymałam już informację od @InPost, że problemy z logowaniem i importem przesyłek nie powinny już występować. Jeśli na swoim koncie wciąż macie problemy z nadawaniem paczek, polecamy próbę ponownego powiązania konta na stronie. Natomiast jeśli ten sposób nie pomoże, Inpost czeka na zgłoszenia pod adresem pomoc@inpost.pl.  Do takiej wiadomości dodajcie skan z managera z komunikatem błędu wraz z opisem, co dokładnie nie działa.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

Nadawalem przed chwilą . U mnie wszystko OK

oznacz moderatorów
odreki_net
#2 Obserwator#

Witam, czy w związku z awarią Inpost Paczkomaty, opóźnienia jakie mi wyszły dla klientów będą wliczane w ocenę mojej jakości obsługi? Jest to niezależne ode mnie. Co proponujecie w tej sytuacji gdy Inpost nadal mi nie działa?

oznacz moderatorów
pakamena
#8 Zapaleniec#

U mnie nadal nic, napisałem do Inpost Pomoc, ponieważ to od wczoraj trwa. 

oznacz moderatorów
BEElash
#8 Zapaleniec#

U nas zadziałało po wyczyszczeniu plików cookies i ponownym połączeniu konta.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@odreki_net Na ten moment nie planujemy żadnych korekt w obliczeniach jakości sprzedaży, ale w takich sytuacjach prosimy o kontakt indywidualny przez formularz. 

Tak jak wspominałam wcześniej, problemy nie powinny już występować i jeśli widzisz na swoim ekranie komunikat "trwa powiązanie konta", spróbuj poczekać  ok. 2 min i odśwież stronę, zamiast ponownie powiązywać konto. Funkcjonalność działa, natomiast mogą w niej nieznaczne wstępować opóźnienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
peker_84
#9 Pomysłodawca#

cokies usunięte , inpost nie działa , brak powiązania konta

oznacz moderatorów
peker_84
#9 Pomysłodawca#

na mozilla nie działa / EDGE też nie działa

 

super pomysł ma allegro jak zrobić aby spadły statystyki sprzedawcą 😉 wyłączyć inpost i rżnąć głupa

oznacz moderatorów
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

Skasuj powiązanie impostu na allegro i powiąż jeszcze raz i będzie działało chociaż powinno u mnie działa z małymi przerwami od wczoraj ale działa teraz bez błędnie

oznacz moderatorów