anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Awaria zakładki Zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
konto zamknięte
Nie dotyczy

Czy tylko u mnie to padło? Czy macie to samo?

Zaczęło się od tego, że wyświetliło komunikat, że nie można zmienić statusu zamówienia. Po odświeżeniu, mieli w kółko i nie wyświetla w ogóle zakładki 😕

oznacz moderatorów
162 ODPOWIEDZI 162
Office_Expert
#9 Pomysłodawca#

u nas tez nie dziala.... kasy za malo odciagneli nam... 

oznacz moderatorów
przysmakowopl
#9 Pomysłodawca#

Zainstalujcie apke na telefon - my aktualnie tak sprawdzamy zamówienia...

oznacz moderatorów
giftmaker_pl
#7 Wielbiciel#

Na jakiej apce sprawdzasz zamówienia? w mojej tej standardowej od allegro nie wiem gdzie to podejrzeć albo nie ma tego

oznacz moderatorów
Kattegato
#9 Pomysłodawca#

Mam to samo.
Mieli, mieli i nie może wymielić.
Oby to szybko wróciło do normy.

oznacz moderatorów
MK-Online
#8 Zapaleniec#

U mnie też padło. Lista ofert też się nie wyświetla. To prowadzi do katastrofy!

oznacz moderatorów
LAEMI-PL
#11 Animator#

zamówienia nie działają i to przed świętami.... 100 paczek do spakowania (główne na prezenty), kurier po odbiór za 3 godziny... super piiiiiii. Nie ma jak genialny pomysł grzebać w systemie przed świętami po to aby zwiększyć prowizję i przenieść opłaty za SMARTA na sprzedawców.

oznacz moderatorów
Kattegato
#9 Pomysłodawca#

Najgorsze jest to, że ewentualne skargi i zażalenia od kupujących pójdą i tak na nasze konto.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający,

potwierdzam, aktualnie mogą występować problemy z prawidłowym działaniem zakładki "Zamówienia". Nasze zespoły techniczne pracują już nad rozwiązaniem tej sytuacji. Przepraszamy za te niedogodności. 

 

Aktualizacja: Wszystkie problemy z funkcjonowaniem zakładki "Zamówienia" zostały już usunięte. Strona działa prawidłowo.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Office_Expert
#9 Pomysłodawca#

inne zakładki, chat... tez nie działają... 

oznacz moderatorów
godvazer
#2 Obserwator#

@_HolaOla_ Bardzo proszę o odpowiedź jak mogę ponownie zalogować na konto, nie działa hasło, które było aktualne oraz próba nadania nowego. 

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ @msniezek to może dacie na główną stronę serwisu info o awarii

allegro bo mi już kupujący dzwonią z awanturami że im się allegro zacina

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

allegro kompletnie zdechło

oczywiście zawsze jest winny sprzedawca

nie działaja moje oferty zamówienia

 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Kto mi powie jak niby w aplikacji widzi zamówienia ze sprzedaży??? 2 osoby tutaj pisały, że niby to mają. A ja mam tylko zakładkę "zakupy". Nie widzę żadnych ustawień aby coś dodać.

oznacz moderatorów
godvazer
#2 Obserwator#

na apce póki co widać zamówienia

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@godvazer masz zakładkę zamówień sprzedaży??? Jak to możliwe. Ja w ogóle nie mam takiej zakładki. Możesz wrzucić tu jakiś screen gdzie to jest???

oznacz moderatorów
godvazer
#2 Obserwator#

Apka nazywa się allegro sprzedaż, tam masz do 3 zakładki : do wysłania, nieopłacone i wysłane, boję się nawet odświeżyć teraz:)

oznacz moderatorów
impuls-krakow
#8 Zapaleniec#

u mnie już działa normalnie !

oznacz moderatorów
przysmakowopl
#9 Pomysłodawca#

@konto zamknięte  aplikacja "SPRZEDAŻ" a nie zwykłe allegro

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@przysmakowopl w sklepie play tego nie ma 😕

Trafiłem też na ten wątek https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/aplikacja-sprzeda%C5%BC/td-p/50778

A tam @cloudcloud napisała, że " w związku z ostatnimi zmianami na Allegro, aplikacja sprzedażowa nie jest już rozwijana i rozwijana nie będzie. Na pewno niebawem pojawią się szczegółowe informacje na temat jej przyszłości."

Więc może mieliście to wcześniej ściągnięte, a teraz to wycofali i nie można już znaleźć? Chyba, że to z jakiegoś innego źródła niż sklep play.

oznacz moderatorów
STOPSMOGOWI
#7 Wielbiciel#

a czy macie konto na allegro lokalnym bo ja nie mogę w gule wejść na normalne konto cały czas wyskakuje mi konto na lokalnym

oznacz moderatorów