anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd: Nie udało się pobrać danych oferty wielowariantowej

BunnyHop_sklep
#8 Zapaleniec#

Chcę dodać kolejne dwa warianty do wielowariantowej oferty niestety blokuje mi się ta opcja i wyskakuje następujący komunikat: 

Nie udało się pobrać danych oferty wielowariantowej
Istnieje jakieś szybkie rozwiązanie?

 

p.s. reszta ofert wielowariantowych działa prawidłowo @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@BunnyHop_sklep Kilka dni temu był podobny problem, ponoć wystarczyło usunąć zdjęcia i wgrać na nowo z którejś z ofert, które istnieją w utworzonym już wariancie - jeżeli masz ich dużo, to może moderatorki znajdą które to oferty

Ewentualnie możesz podać ID stworzonego wariantu, będzie on widoczny w linku po kliknięciu Edytuj.

oznacz moderatorów

BunnyHop_sklep
#8 Zapaleniec#

Cześć!
Dziękuję za odpowiedź, spróbowałem wedle wskazówki na 4 produktach, niestety bez zmian - dalej taki sam komunikat.
nr oferty: 12375071726

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Potrzebny będzie ID tego wariantu, przy którym wyświetla Ci błąd. Na stronie, gdzie widzisz okno z podanym przez Ciebie komunikatem (zakładam, że to po kliknięciu Edytuj), z adresu skopiuj identyfikator, który jest na końcu pasku adresu, będzie to długi ciąg oddzielony myślnikami. Moderacja powinna przesłać go do któregoś z działów, gdzie sprawdzą która to oferta sprawia problem.

oznacz moderatorów

BunnyHop_sklep
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za wytłumaczenie 🙂

ID wariantu: 0b5141f2-8674-4fc8-ba21-e26247a660d1

oznacz moderatorów