anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd przetwarzania Ulica odbiorcy zawiera nieprawidłowe znaki allegro

MN-MN
#2 Obserwator#

Witam

kupujący wybrał przesyłkę Allegro DPD, chcę ja nadać standardowo jak zawsze z Allegro "nadaje" ale wyskakuje bład -Błąd przetwarzania Ulica odbiorcy zawiera nieprawidłowe znaki allegro- kupujący ma w adresie podanie polskie znaki (ale to chyba nie problem) ma też dodany po numerze domu przecinek i w nawiasie dodatkową informację dla kuriera, to wygląda tak - IMIĘ NAZWISKO ADRES 5, (DODATKOWA INFORMACJA) - czy ten nawias może być przyczyną że nie mogą nadać tej paczki, mogę to jakoś edytować?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

MN-MN
#2 Obserwator#

chyba jakaś ślepa jestem, nigdzie nie widzę tego aby móc to edytować. 

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Jak nadaje na Pocztę to zdarza się, że jest błąd w adresie. Można to edytować i zmienić. Czasem chodzi o spację, myślnik itp...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MN-MN wejdź proszę w zakładkę Zamówienia, wyszukaj to zamówienie, następnie kliknij proszę "nadaj przesyłkę", w części Dane odbiorcy (kupującego), kliknij "zmień":

la_nika_0-1655717803861.png
Będziesz mogła edytować adres i usunąć znaki, które powodują problem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Polfrez
#7 Wielbiciel#

Ogólnie rzecz biorąc kupujący robią wiele błędów, które rażą szczególnie te osoby, które szanują ortografię i język polski. W adresach pojawiają się przecinki przy numerach, nazwiska i imiona zaczynają się małymi literami a nazwiska dwuczłonowe rozdzielane są spacjami lub myślnikami i spacjami (tam ma się znajdować łącznik). W jednym adresie można znaleźć kilka błędów różnej natury. Również małymi literami pisane są nazwy ulic i miast. To są oczywiste błędy ortograficzne. Ale kto dziś dba o język polski?

oznacz moderatorów