anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zróbcie w końcu z tym porządek

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Zwykle na początku miesiąca przychodzi wiadomość wszystkim zapewne znana i nie lubiana 😁 ,,, już czas ureguluj .......,, z kwotą . Opłacając należność przyjmuję tą kwotę bo innych informacji nie ma / może się mylę /  , a jest ona różna od kwoty na fakturze , ale nie w tym problem...

W bieżącym miesiącu owa wiadomość nie przyszła , pomyślałem - coś może się zmieniło  , zmian jest tyle ... może nie zatrybiłem - . Opłacając wczoraj należność uznałem za obowiązującą kwotę z faktury , zrobiłem do do mnie należy i usunąłem z pamięci, ale dzisiaj mnie coś tknęło i zajrzałem do rozliczeń , a tam ZONK!!! ,, uniknij blokady ......,, wiemy co dalej .

teraz trochę pokrzyczę ...

 WPROWADŹCIE ,  W WIADOMOŚCI LUB W ROZLICZENIACH KWOTĘ OBOWIĄZUJĄCĄ BO JAK NA RAZIE JEST CZESKI FILM I NIE MIŁO MOŻE SIĘ ZACZĄĆ DZIEŃ DLA SPRZEDAWCY JAK ZOBACZY INFORMACJĘ O BLOKADZIE KONTA .

 nie będę więcej krzyczał .

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria sprawdziłem i mnie kwoty z maila i faktury się pokrywają, ale ja nigdy nie opłacam z maila, wchodzę https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro po prawej mam ostatnią fakturę po lewej bieżące saldo, wklej - kopiuj kwotę i opłacam 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@kostas11 kwota brutto na fakturze zgadza się z kwotą "razem do zapłaty" ? 🤔

oznacz moderatorów

upwards
#10 Popularyzator#

U mnie zawsze to są te same kwoty, nie zauważyłem rozbieżności. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek ? rozwiń swoją myśl ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 u mnie kwota z maila zwykle jest wyższa niż na fakturze i stąd penie wyszła mi rozbieżność bo maila w tym miesiącu nie otrzymałem .

oznacz moderatorów