anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd wyskakuje przy wystawieniu aukcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
CAR-FELGI500
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem od 2-dni na Allegro bo nie mogę wystawić aukcji. Wystawiam co dziennie aukcje a od 2-dni jak naduszę WYSTAW to pojawia się błąd i piszę że BŁĄD WZNOWIENIA PRZEDMIOTU. Proszę o pomoc Z góry dziękuje.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

Prawdopodobnie zablokowano Ci wystawianie za naruszanie prawa konsumenckiego.

"ZWROTY PRZYJMUJE TYLKO JAK JEST TOWAR USZKODZONY PODCZAS TRANSPORTU PRZEZ KURIERA"

Zwroty masz obowiązek przyjmować zawsze - jeśli klient zwróci towar bez przyczyny w ciągu 14 dni.

oznacz moderatorów
CAR-FELGI500
#7 Wielbiciel#

To co teraz mam zrobić??? i gdzie wejść?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@CAR-FELGI500 Twoje konto nie jest zablokowane, więc w sprawie problemów z wystawianiem oferty napisz do nas proszę przez ten formularz. Będzie idealnie jeśli w zgłoszeniu opiszesz jakie kroki wykonujesz po kolei oraz dołączysz zrzuty ekranu, gdzie pojawia się ten komunikat. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ale powinno być zablokowane - wszystkie oferty są niezgodne z prawem i regulaminem.

oznacz moderatorów
CAR-FELGI500
#7 Wielbiciel#

Witam, już rozwiązałem problem. Dziękuje za odpowiedz.

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@xyz96 nie doczytałeś innych kwiatków

u Sprzedawcy

W CELU DOSTĘPNOŚCI FELG PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY !!!


DLA FIRM CENY SĄ PODANE NA KUP TERAZ CENAMI NETTO !!!

bo za to też powinno być zablokowane konto

@CAR-FELGI500 ustawa konsumencka przewiduje tzw obowiązek informacyjny wobec konsumenta - w Państwa regulaminie brakuje trochę rzeczy

oznacz moderatorów
thom-sell
#9 Pomysłodawca#

Pozwolę podpiąć się do tematu bo ten sam problem mnie dotyczy. Zgłaszałem do allegro ale powiedzieli żebym odświeżył stronę i to powinno załatwić problem. Efekty w załączniku. Już mnie trafia jak po raz setny problem się pojawia. Jak się tego pozbyć? Żadnego ogłoszenia nie mogę wystawić. CARFELGI piszesz że rozwiązałeś problem o co tak naprawdę chodzi w czym tkwi problem?    

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@thom-sell jakich konkretnie ofert dotyczy Twój problem?

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów