anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędna kategoria.

bednartarganscy
#7 Wielbiciel#

Czy macie problem z ofertami konkurencji w błędnie wystawianych kategoriach celem obniżenia prowizji. Jedno konto jedzie na 2% i allegro nic nie robi. Polecam wszystko wystawiać w kontrolerach komputerowych bo allegro przymyka na to oko.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bednartarganscy czy zgłaszałeś błędną kategorię z poziomu oferty? W każdej ofercie jest przycisk "zgłoś narusazenei zasad" i można tam wskazać błędną kategorię. Jesli zgłaszałeś nam takie oferty, poproszę o przykładowy numer. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

bednartarganscy
#7 Wielbiciel#

Oczywiście, że zgłaszałem nawet dziś. Linki do ofert :

https://allegro.pl/oferta/antalek-beczka-debowa-15l-na-whisky-bimber-wino-nalewki-z-atestem-pzh-1073...

https://allegro.pl/oferta/antalek-debowa-beczka-5l-na-whisky-bimber-wino-nalewki-z-atestem-pzh-13975... 

Proszę sprawdzić historię sprzedaży. To się ciągnie latami. 

Zgodnie z prawem, czynem nieuczciwej konkurencji jest działanie sprzeczne z prawem lub dobrymi obyczajami, jeżeli zagraża lub narusza interes innego przedsiębiorcy lub klienta (art. 3 ust. 1 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, dalej: u.z.n.k.).

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bednartarganscy dziękuje! Zgłosiłam te oferty i poprosiłam o weryfikację sprzedajacych. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

bednartarganscy
#7 Wielbiciel#

Znowu to samo, wczoraj usunęliście ogłoszenia dziś już są ponownie. Wgląda na przyzwolenie takich praktyk ze strony allegro. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bednartarganscy Ponowiłam kontakt w tej sprawie. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

bednartarganscy
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów