anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędna kwota zwrotu

ebutypl
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  ,kupująca napisała nam w wiadomości,że otrzymała mniejszą kwotę zwrotu,niż opłacone zamówienie.My zwróciliśmy jej pełną kwotę 219zł,a klientka zgłasza że otrzymała 214zł

Możecie to wyjaśnić? nr zwrotu f2108fb9-cf23-11ed-8de6-91e197c360ed

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ebutypl Cześć. Poproszę o numer zamówienia lub login konta, z którego dokonany sprzedaży. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ebutypl
#7 Wielbiciel#

A,przepraszam,nie przelogowałem się.Sprzedaż z konta na-obcasach,nr zwrotu podałem wyżej

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ebutypl Ja również widzę kwotę zwrotu w wysokości 219,00 PLN. Prześlemy klientce potwierdzenie przelewu na adres mejlowy, będzie mogła tę sprawę wyjaśnić w swoim banku. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Chyba, że Bank pobiera jakąś prowizję za przyjęcie zwrotu, to oczywiście Allegro powinno pokryć koszty tej prowizji, (bo konsument ma otrzymać wszystkie koszty wpłacone), a jeśli nie Allegro to nalezało by to zcedować na sprzedawców, poprostu dopisać do ich rachunku, jak dopłaty DPD

oznacz moderatorów

ebutypl
#7 Wielbiciel#

@Halfrunt ,naprawdę jesteś zdania,że za złodziejskie praktyki banku,przypominam klienta banku,karany ma być sprzedawca? Nie mówię że w tym przypadku,ale jeśli klient ma jakiś parabank który go łupi,to konsekwencje mają ponosić osoby trzecie?

oznacz moderatorów

ebutypl
#7 Wielbiciel#

@ko_alka  Dziękuję za wyjaśnienie

oznacz moderatorów