anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędne tłumaczenie treści aukcji allegro. cz

Myhaa
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Zauważyłem, że w aukcjach na allegro cz pojawia się błędne tłumaczenie.

Przykładowo w polskiej wersji aukcji mam informację, że okładka gry jest w j. polskim.

Lub polska wersja językowa jest dostępna po pobraniu aktualizacji.

W wersji czeskiej, automat zmienia informację z polskiego na na j. czeski. Tak więc klient z Czech jest w tym momencie wprowadzany w błąd, bo myśli że kupuje grę w czeskiej wersji.

Pojawia się to praktycznie w każdej aukcji w której jest informacja o j. polskim.

Proszę o informację jak można to rozwiązać.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Myhaa Cześć, czy mogę Cię prosić o przykładowe linki/numery ofert, w których wystąpił ten problem?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Myhaa
#7 Wielbiciel#

Teraz widzę że problem pojawia się głównie w aukcjach gdzie jest napisane polsko -angielska. Słowo polsko jest tłumaczone na czesko

oznacz moderatorów

Myhaa
#7 Wielbiciel#

I tutaj kolejny przykład gdzie słowo polski komentarz, zastąpiony został na czeski komentarz

https://allegro.cz/nabidka/fifa-23-legacy-edition-pl-nintendo-switch-novy-13183730757

 

oznacz moderatorów

Myhaa
#7 Wielbiciel#

W poprzednim poście wkleiłem zły link do innej gry. Tutaj poprawna aukcja w wersji czeskiej.

https://allegro.cz/nabidka/lego-marvel-collection-pl-ps4-nove-3-hry-14202810589

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Myhaa Dziękuję Ci bardzo, zgłosiłam już tę sytuację do odpowiedniego zespołu. Dam znać, kiedy tylko czegoś się dowiem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Myhaa Ten problem mamy już rozwiązany, wystarczy ponownie przetłumaczyć oferty (przejdź do zakładki Mój asortyment, wybierz ofertę i przejdź do sekcji "tłumaczenia"). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Myhaa
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację. Ale co teraz z kupującymi którzy zakupili w tych aukcjach? Co jeżeli otrzymam komentarz negatywny lub obniżoną ocenę. Wpłynie to negatywni na moją sprzedaż, a nie jest to moja wina. Niestety zauważyłem błąd dopiero po wysłaniu zamówień.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Myhaa Generalnie za poprawność oferty odpowiada sprzedający, ale jeśli rzeczywiście dostaniesz negatywny komentarz, to napisz tutaj. Zobaczymy, co uda się zrobić. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Myhaa
#7 Wielbiciel#

Przecież to nie mój błąd, a wasz tłumacz zmienił nazwy. Oferta na polskiej aukcji była poprawna. Ja nie mam nawet możliwości edycji treści aukcji na allegro cz. Nie wiem jak można przetłumaczyć polsko na czesko...

oznacz moderatorów