anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błedny adres

elwira_wi
#7 Wielbiciel#

Historia z teraz.Klient kupił towar i wybrał dostarczenie na adres .Teraz się okazuje że to adres paczkomatu ale nie zaznaczył tego tylko sam adres .Imię nazwisko ,adres i tyle.

Ale to jeszcze nic .Klien anglojęzyczny.Od wczoraj koresponduje z in postem ,dzwonię pytam etc.

Napisałam mu i po angielsku i po polsku w czy rzecz i żeby zadzwonił do in postu i przekierował paczkę na inny adres .Lub żeby mi podał adres to to zrobie.No i nie mogę się z nim dogadać .Próbowałam już nawet translatorem bo może mój angielski jest słaby.🙈on dalej nie rozumie.Za chwilę będzie płacz ,że paczka wróci a on straci kasę .Ktoś ma jakiś pomysł?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Trzeba by mu wyjaśnić ze jak chce paczkę do paczkomatu to musi wybrać metodę dostawy Paczkomat a nie kurier. Tylko jeśli on już zapłacił to trzeba by mu anulować zamowienie, oddać pieniądza i kazać zamowic ponownie poprawnie. Pytanie czy sama Twoja wiedza o tym ze ta paczka nie dojdzie, wystarczy aby to zamowienie jednostronnie skasować bo działania klienta nie ma co sie spodziewać 

oznacz moderatorów

elwira_wi
#7 Wielbiciel#

Wczoraj sprawdziłam że pod tym adresem jest też paczko punkt .Dziwi mnie że kurier tam nie zostawił .Napisałam w tej sprawie już meila do in post.Wolalabym żeby sobie odebrał ta paczkę .Jeśli nie trudno wróci ja mu oddam za towar i tyle .

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@elwira_wi niech idzie pod paczkomat i czeka na kuriera. 

oznacz moderatorów

elwira_wi
#7 Wielbiciel#

W pierwszej chwili też tak pomyślałam .Ale nie chciałabym by ktoś.mnie tak potraktował.a najlepsze że mają numer do niego ale to do mnie piszą maile.

oznacz moderatorów