anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić "towar niebezpieczny" ?

arturhei
#7 Wielbiciel#

Mam problem z wystawieniem produktu a dokładnie olej do przedniego zawieszenia motocykla, który jest traktowany przez Allegro jako "towar niebezpieczny". Ten produkt różnych producentów jest wystawiony przez wielu sprzedających na bardzo dużo aukcjach. Ja niestety nie mogę tego wystawić bo Allegro blokuje uzasadniając że jest to "towar niebezpieczny". Przykładowy nr aukcji to 13169756652. czy może mi ktoś pomóc, czy trzeba coś extra zaznaczyć przy wystawianiu?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

kostas11
#21 Demiurg#

@arturhei pewnie używasz słów które bot bierze za towar niebezpieczny ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@arturhei W kategorii Motoryzacja > Chemia > Płyny eksploatacyjne > Oleje do zawieszenia możesz wystawiać wyłącznie produkty ze stanem "nowy". Sprzedaż używanego towaru jest blokowana.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

arturhei
#7 Wielbiciel#

wszystkie towary przez mnie wystawiane maja stan "nowy"

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@arturhei W takim razie prześlij nam proszę zrzuty ekranu całego formularza wystawiania, a także widocznego komunikatu, sprawdzimy tę sytuację 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

arturhei
#7 Wielbiciel#

2023_04_19_12_06_00_.jpg

oznacz moderatorów

arturhei
#7 Wielbiciel#

oni wszyscy sprzedają to samo a nie są blokowani za chwilkę wkleje mój formularz admina

 

oznacz moderatorów

arturhei
#7 Wielbiciel#

2023_04_19_12_12_10_Formularz_wystawiania.jpg

2023_04_19_12_12_59_Formularz_wystawiania.jpg

2023_04_19_12_13_56_Formularz_wystawiania.jpg

oznacz moderatorów

arturhei
#7 Wielbiciel#

2023_04_19_12_12_10_Formularz_wystawiania.jpg

oznacz moderatorów

arturhei
#7 Wielbiciel#

2023_04_19_12_12_10_Formularz_wystawiania.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@arturhei Dziękuję, poproszę jeszcze wspomniany komunikat. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

arturhei
#7 Wielbiciel#

2023_04_19_13_40_35_Na_Twoim_koncie_w_Allegro_nałożyliśmy_ograniczenia_funkcjonalności_Odebrane_.jpg

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@arturhei Ten konkretny produkt, który chcesz wystawić, jest uznany unijnie za niebezpieczny, spójrz: https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts/screen/webReport/alertDetail/10002844 (EAN 4008177322501)

Wszystkie oferty powiązane z tym produktem zostały usunięte: https://allegro.pl/produkt/castrol-olej-do-amortyzatorow-fork-oil-10w-87f6087a-4d5b-4e01-b66c-e43fe8... 

Wielka prośba, żebyś nie wystawiał już ponownie tej oferty. Otrzymałeś upomnienie, ale wciąż nie zaprzestałeś oferować tego produktu w serwisie. Następstwem takich działań jest wprowadzenie blokady na Twoim koncie, która zostanie automatyczne zniesiona po 7 dniach. Nie ma możliwości wcześniejszego zniesienia wprowadzonego ograniczenia.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

arturhei
#7 Wielbiciel#

właśnie o to chodzi że ja mam normalnie wystawiony produkt a wy blokujecie nam konto a inni sprzedawcy nadal sprzedają wklejam parę linków do innych ofert które nie są blokowane choć to jest ten sam produkt co u nas

 

oznacz moderatorów

arturhei
#7 Wielbiciel#

czyli wszyscy sprzedawcy którzy wstawili w ten produkt inny 4008177322501 barcode 

działają dalej ale ja gdzie robię jak należy to jestem karany, bez sens jak zawsze, dzięki za pomoc, super 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@arturhei W ocenie produktów niebezpiecznych bazujemy na informacjach udostępnianych przez Komisję Europejską. Zaznaczyć należy, iż producent ma prawo do naprawy wady produktu oraz do wprowadzenia go do ponownej sprzedaży pod odmiennym kodem EAN lub numerem partii.

Jeżeli jesteś przekonany, że podane przez Ciebie powyżej oferty zawierają błędne informacje produktowe, powinieneś zgłosić ten fakt za pośrednictwem przycisku "zgłoś naruszenie zasad" znajdującego się u dołu strony. 
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów