anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bałagan z marką ciąg dalszy

logario_ig
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Jakiś czas temu zgłaszaliśmy problem z bałaganem z marką Bigjigs. Występowała ona w postaci wielu zapisów nazwy w różnych kategoriach: raz było "Bigjigs" innym razem "BigJigs" albo "Bigjigs Toys" albo jeszcze coś innego.

 

Potem ktoś podjął u Was dobrą decyzję i nazwa marki została ujednolicona do "Bigjigs Toys" i wszystkie pozostałe warianty nazwy zniknęły. I to był dobre - zaczął się robić porządek.

 

Ale ostatnio, znowu wrócił bałagan. Znowu mamy "Bigjigs", "Bigjigs Toys" i jeszcze na dokładkę "BigjigsRail".

 

Było dobrze. Po co ktoś to zepsuł? 

 

Znowu jak ktoś będzie chciał połączyć kilka ofert w wielowariant to się nie da, bo przypięte produkty będą miały inny wariant tej samej nazwy.

 

Mam podejrzenia, że zespół od kategorii nie dogadał się z zespołem od produktyzacji. Nazwa została ujednolicona w kategoriach, ale w produktach został bałagan. Zamiast zrobić porządek również w produktach i ujednolicić nazewnictwo wszędzie - wszędzie wrócił bałagan. Słabe to...

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

logario_ig
#12 Orędownik#

Przykładowy wyrywek katalogu produktów Allegro dla marki "Bigjigs":

2021-11-06_c.png

Ta sama marka trzy różna zapisy.

 

A osobna historia to zawartość obowiązkowego parametru "Seria". Gdy produkty nie należą do żadnej serii, to robi się śmietnik, bo ludzie wpisują tam co popadnie (jest obowiązkowy - więc trzeba coś wpisać). I potem edytując ofertę dostajesz propozycję żeby zmienić parametr seria na "4e vr4terg4t" albo odłączyć produkt od oferty... echhh... trochę Wam się to chyba wymknęło spod kontroli...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@logario_ig Dziękuję Ci bardzo za zgłoszenie tego do nas. Poprosiłam już o dokładne sprawdzenie tej sytuacji. Jak tylko dostanę odpowiedź w tej sprawie, wrócę tutaj do Ciebie z informacją. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów