anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Baner z powitaniem klienta w zdjęciach ustawiony jako zdjęcie nr.1 w opisie. Czy tak można?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Przenosnesolary
#7 Wielbiciel#

Cześć, mam do was pytanie? Czy mogę umieścić zdjęcie z przywitaniem klienta w formie baneru jako zdjęcie nr. 1 w opisie? Zdjęcie to nie wyświetla się w miniaturce. Załączam zdjęcie do wglądu. Z góry dzięki za odpowiedzi. 

Pzdr, Kamil

Zrzut ekranu 2021-02-13 o 07.39.02.jpg

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Knowhere
#21 Demiurg#

@Przenosnesolary Nie widać obrazka (musi go zaakceptować któryś moderator), ale skoro to ma być w opisie, a fotka nie jest ustawiona jako pierwsza w galerii (nie jest miniaturką), to nie ma problemu, można tak.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Przenosnesolary Zgodnie z regulaminem, zdjęcia, nie tylko miniaturka, mają przedstawiać sprzedawany przedmiot. Było już tu podobne pytanie. Sprawa nie jest do końca jasna, ktoś pisał, że pytał o to Allegro i odpowiedzi pracowników nie były jednoznaczne.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

A czy @Przenosnesolary gdzieś napisał, że zdjęcia nie będą przedstawiać sprzedawanego przedmiotu i w galerii będzie tylko rzeczony baner z przywitaniem? Skoro ma wolne miejsce w galerii, to równie dobrze może sobie tam wrzucić np. czerwoną poziomą kreskę, która graficznie będzie oddzielać poszczególne sekcje opisu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Ode mnie z dala. Proszę mnie nie wywoływać i nie prowokować. Proszę się wypowiadać w temacie wątku, ale nie rozmawiać ze mną. Nie życzę sobie kontaktów z osobą, która mnie wielokrotnie na forum obrażała i poniżała, za co otrzymała kilka banów.

Dodam, że wywołał mnie, ale się przestraszył i w edycji wywołanie usunął.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

"Proszę się wypowiadać w temacie wątku" - no właśnie, proszę się wypowiadać w temacie wątku, a nie spamować nie na temat.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Przenosnesolary
#7 Wielbiciel#

Dzięki za szybkie odpowiedzi.

Pytam ponieważ chciałbym uniknąć jakiegoś potencjalnego bana.

Tak jak #Knowhere napisał zdjęcie z napisem jest tylko dodatkowym elementem.

Jest to tylko forma nawiązania dobrej relacji z klientem i jest elementem wprowadzającym do przedstawienia produktu który docelowo sprzedaję.

Pzdr. Kamil

oznacz moderatorów