anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bardzo niska sprzedaż na Allegro od początku roku...

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Było już wiele postów na temat bardzo niskiej sprzedaży na Allegro od początku roku... coś pozmieniało się na bardzo dużą niekorzyść...

Proszę mi nie wmawiać że inflacja, społeczeństwo biedniejsze itp itd gdyż wystawiam te same produkty w tych samych cenach na portalach konkurencyjnych i gdyby nie to już poszedłbym z torbami... gdyż tam sprzedaż idzie normalnie

U konkurencji sprzedaż idzie że aż miło, na Allegro lipa...

 

Aktualnie jak patrzę na statystki sprzedaży w tym miesiącu na Allegro to jak tak dalej pójdzie będę zmuszony usunąć wszystkie aukcje z tego portalu gdyż to już zacznie mijać się z jakimkolwiek celem i zarobkiem...  

 

U Was też taka lipa ?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci usuń z innych portali to przyjdą do Ciebie tu 🙂 skoro powstają inne portale i tam każdy wystawia to logiczne że klienci rozkładają się na kilka kanałów sprzedaży, więc gdzieś wzrośnie a gdzieś spadnie 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@kostas11 szczerze wręcz w lutym byłem zmuszony przejść z pełną ofertą sprzedażową do konkurencji gdyż sprzedaż na Allegro była dramatyczna, dopiero przejście z ofertami ożywiło ponownie sprzedaż, na Allegro jak był od stycznia dramat tak dalej trwa

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci jest byle jak , ale musimy szukać innych kanałów , tam sprzedaż pomału ,ale systematycznie rośnie , z niecierpliwością czekam na dzień , w którym przeciągnę się i powiem bye...bye ...allegro .

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Ja już chyba w kwietniu zrezygnuje... gdyż sprzedaż - koszty allegro w tym miesiącu co już nawet nie śmiech na sali, ale dramat

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Drobni i uczciwi sprzedawcy mają tu coraz bardziej pod górkę . Powstały katalog daje pole do popisu dużym i silnym jednostką które sprzedają tańsze odpowiedniki w wielkich ilościach ,korzystając z wcześniej wypracowanych i opublikowanych szablonów sprzedawców którzy włożyli w to dużo serca i czasu.

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Akurat siedzę w częściach samochodowych - używane. Ja już się wcale nie dziwię że tyłu sprzedawców zrezygnowało że sprzedaży na Allegro, dzwonię dziś po kilku firmach z którymi współpracuje i wszędzie ten sam tekst.... Allegro lipa 

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Dziś dokonałem takiego lokalnego zwiadu... qwa wszyscy ale to wszyscy sprzedawcy którzy handlują na Allegro mają ten sam problem... sprzedaż na Allegro zdechła...

Osobiście mega mało kupuję na Allegro gdyż towar mogę mieć od ręki w tej samej lub niższej cenie lokalnie, niestety my jako sprzedawcy jesteśmy zmuszeni sztucznie pompować ceny w górę, w moim przypadku 10% od sprzedaży, dopłata do SMART, dopłaty z kosmosu w przypadku Allegro DPD, itp itd, dodatkowo w przypadku mojej branży utrudniony kontakt Kupujący - Sprzedający.

U konkurencji sprzedaż hula...

Jestem tu do końca kwietnia, jak się nic nie zmieni to znikam, kupa pieniędzy za nic 😡

 

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

10% od sprzedaży + opłata za wystawienie, za karę, że sprzedajesz rzeczy używane.

Rzeczy ktorym dajesz drugie zycie. A niby allegro takie pro-eko.

 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Drugie życie albo ratujesz warki aut!

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Cały dział kolekcje i sztuka -antyki jest obciążony opłatami za wystawienie przez co trzeba wystawiać i sprzedawać na różne sposoby i lepsze i ciekawsze pozycje są wystawiane gdzie indziej .

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@mwmonety robię to samo, tuż wrzucam tylko śmietniczek 🙂

oznacz moderatorów