anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bardzo ważne - podejrzenie oszustwa

Autozaslony
#11 Animator#

Ponieważ allegro nie reaguje na żadne zgłoszenia trzeba nagłośnić wszędzie tę sprawę.

Niech wszyscy sprawdzą sobie sprzedawcę @niuniuglobal. 

Dodaje on non stop przez 24 h na dobę masowo aukcję, które są zawsze zestawem dwóch produktów losowo wybranego z katalogu produktów allegro oraz jakiegoś śmiesznego notatnika. Ma w tej chwili 73 tys aukcji!!!!! jak zacząłem zgłaszać w piątek miał niespełna 64 tys!!!!! Znalazłem na szybko w piątek ok 70 naszych produktów, których nie może posiadać gdyż jesteśmy ich producentem. Codziennie dodaje nowe więc teraz jest już około 100. 

Sprawdzajcie sobie czy Wasze produkty nie są w jego ofercie i zgłaszajcie te aukcje. Allegro nie widzi w tym problemu gdyż nie narusza ich regulaminu korzystając z katalogu allegro. Gościu kopiuje opisy 1 do 1 więc są tam nazwy firm itd. Jeżeli ktoś od niego to zacznie kupować to na pewno im tego nie wyśle bo nie ma tych produktów. Dobrze, że ceny chociaż zawyża. Tak czy inaczej na tę chwilę ma 73 tys ofert więc mogę się założyć że dotyczy to setek albo tysięcy innych sprzedawców. 

Żeby było śmieszniej, nr który jest podany jako kontaktowy jest nieaktywny, a po napisaniu wiadomości do sprzedawcy, Pani która nam odpowiedziała delikatnie mówiąc nas wyśmiała.

W czasie kiedy tworzę tę wiadomość pojawiło się kolejnych 40 aukcji z Waszymi produktami.

Allegro jak widać ma to gdzieś i nie widzi nic w tym złego. 

Brak słów.

 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

Client:87296636
#11 Animator#

taka sama sytuacja z zmiekczaczami wody naszych rodakow chodza srednio po okolo 2500 zl a nowki konta pseudo chinoli bez jedne sprzedazy te same produkty po 900zl

chcielismy kupic tu na alegro ale po tym ostatnim b a j z l u  z brakiem ofert (kwadracik) nie ma mowy 

256-bit limit
oznacz moderatorów