anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bardzo wydłużony czas dostawy przy ustawionych 2 dniach roboczych na wysyłkę.

AlePiesio
#13 Ambasador#

Dlaczego przy ustawionych 2 dniach roboczych na wysyłkę pokazuje przy moich ofertach bardzo wydłużony czas dostawy, aż we wtorek za 8 dni... (6 czerwca)

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

IMG_20230529_114704.jpg

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio przepraszam, że czekałeś na odpowiedź. Sprawdziłam to i teraz na listingu ofert wyświetla się dostawa pojutrze. Jedynie Allegro Przesyłka polecona ma dłuższy przewidywany czas dostawy, co pewnie wynika z historycznych danych na temat realizacji tej metody dostawy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

@la_nika wyświetla się dostawa pojutrze ponieważ godzine temu ustawiłem 24h czas wysyłki... Przy 2 dniach roboczych wyświetla się dostawa za tydzień we wtorek...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio to może wynikać z historycznych danych na temat nadawania przesyłek. 
Sprawdziłam, że 10 maja 2023 przewidywany czas dostawy wskazywał 6 dni roboczych co może wynikać z Twoich ustawień lub historycznych danych na temat czasu wysyłki. Wówczas, nawet gdy czas wysyłki zostanie zmieniony na dwa dni to i tak pod uwagę brana jest deklaracja sprzedającego oraz historyczne dane. 
Na zrzucie widać też informację "do wt. 6 czerwca", więc to najpóźniejsza możliwa.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AlePiesio zdecydujcie się, jak za krótko podają źle, jak za długo też źle 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

To są jakieś jaja normalnie... Jak mam ustawione 24h to pokazuje przesyłka pojutrze a jak ustawie jeden dzień wiecej czyli 2 dni robocze to pokazuje dostawe za 7 dni, gdzie tu logika?

To tak  wygląda trochę jak   1+1= 7 zamiast 2.

oznacz moderatorów