anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Baselinker - integracja z Allegro - wystawianie nowych ofert

MAMY ROZWIĄZANIE!
FLORENSMARKET-pl
#2 Obserwator#

W dniu dzisiejszym mam problem z wystawianiem nowych ofert allegro poprzez Baselinkera... 

Za każdym razem generuje mi link do allegro ale link jest pusty i oferty nie pojawiają się na allegro w zakładce Mój Asortyment.

Czy ktoś dzisiaj miał ten sam problem? 

Dodam, że w sobotę i w niedzielę wszystko działało poprawnie.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
sklep_solpio
#12 Orędownik#

To nie jest problem, tylko allegro teraz przed wystawieniem oferty ją weryfikuje dlatego po czasie dopiero będzie widoczne pozdrawiam 😉 

oznacz moderatorów
FLORENSMARKET-pl
#2 Obserwator#

Śmiało mogę stwierdzić, że to jednak jest problem ponieważ od pierwszej próby wystawienia minęły 3h, a w weekend wszystko wystawiałam od ręki 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@FLORENSMARKET-pl 

No ale API zwraca jakąś informację? Nie używam BL, korzystam z innego programu opartym o API i wszystko działa.

oznacz moderatorów
FLORENSMARKET-pl
#2 Obserwator#

Baselinker nie daje żadnej informacji zwrotnej poza wygenerowanym linkiem do nowej oferty, który finalnie okazuje się linkiem z błędem 404 i wiadomością o treści: 

FLORENSMARKETpl_0-1727092258080.png

 



oznacz moderatorów
sklep_solpio
#12 Orędownik#

no to też tak mam, z tego względu API ci zwraca takie info bo allegro musi zweryfikować ofertę... 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@FLORENSMARKET-pl 

Nie widzimy screena. Masz za niską rangę. Musi go zatwierdzić moderacja. Napisz to, proszę.

oznacz moderatorów
sklep_solpio
#12 Orędownik#

https://salescenter.allegro.com/my-assortment?limit=20&publication.status=ACTIVE&sellingMode.format=...

 

wejdź tu i zobacz, czy nie masz jakiejś oferty odrzuconej 😉

mi przeważnie wystawiając przez baselinkera oferty pojawiają się do godziny (kiedyś były od razu, ale allegro nie weryfikowało ich przed dodaniem)

oznacz moderatorów
FLORENSMARKET-pl
#2 Obserwator#

Dzięki Ci dobry człowieku!! W życiu żadnej oferty mi nie odrzucono dlatego nie miałam pojęcia o takiej możliwości... a dodatkowo totalnie nie odnajduje się w SalesCenter...

oznacz moderatorów
sklep_solpio
#12 Orędownik#

Super, że mogłem jakoś pomóc 🙂 

oznacz moderatorów