anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę dodać swoja markę do Allegro? Wskazówki dotyczące promocji marki premium pościeli konopnej.

PoscielMoonula
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Rozpoczynam przygodę z Allegro z dość nietypowym produktem premium, a mianowicie pościelą konopną. Poszukuję informacji jak moge dodać do katalogu marek swoją firmę? Jakie warunki musze spełnić?

Chciałabym, żeby Allegro stało się środkiem do promocji moich produktów i marki. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie, lub informację jak mogę skontaktować się z bezpośrednio z Allegro w celu konsultacji.

Dodaje link do wystawionego przedmiotu- https://allegro.pl/oferta/komplet-poscieli-konopnej-premium-moonula-14694256723

Dziękuję za wszelki wskazówki.

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PoscielMoonula Cześć! Aby dodać swoją markę, musisz posiadać jakieś potwierdzenie jej istnienia, na przykład stronę internetową lub katalog. Wtedy wskaż nazwę marki oraz kategorie, w których miałaby zostać marka dodana + link do strony. Przekażę prośbę o dodanie marki do odpowiedniego zespołu. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

PoscielMoonula
#7 Wielbiciel#

Super. Dziękuję. Link do strony poniżej.

https://moonula.pl/

Marka nazywa się MOONULA.

Kategoria to: Dom i Ogród- Pościel i koce- Komplety pościeli

oraz kategoria: MODA

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PoscielMoonula Przekazałam odpowiednie zgłoszenie. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PoscielMoonula Muszę Cię poprosić o konkretne podkategorie, jeśli chodzi o modę. Nie mogę zlecić dodania marki w całej kategorii.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PoscielMoonula Marka została dodana w kategorii "komplety pościeli". 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

PoscielMoonula
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuje!

Jeśli chodzi o kategorię MODA, to docelowo prosiłabym o dodanie marki do kategorii odzież damska i odzież męska. Dziekuję.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PoscielMoonula Jak już wspomniałam potrzebuję konkretnych kategorii - pełnych ścieżek. Odzież męska to tylko jeden z odłamów, który posiada wiele podkategorii.
Na przykład: Odzież, Obuwie, Dodatki - Odzież męska - Koszule - Koszule eleganckie.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

PoscielMoonula
#7 Wielbiciel#

Cześć. Czy po mojej stronie jest jeszcze jakieś działanie związane z powyższym tematem? Niestety nadal nie widzę swojej marki MOONULA wśrod kategorii "komplety pościeli". Będę wdzięczna za pomoc.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @PoscielMoonula 🙂 Marka została dodana, możesz ją wybrać podczas wystawiania ofert:

la_nika_0-1701256235752.png

Możesz ją dodać do swoich już istniejących produktów za pomocą opcji Zgłoś błąd w produkcie, tutaj przykładowy formularz 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PoscielMoonula
#7 Wielbiciel#

Dziękuję! Mam jeszcze pytania odnośnie promocji ogłoszenia. Moje ogłoszenie jest wyróźnione i sponosorowane po wybraniu oprócz kategorii dodatkowo materiału wykonania. Wtedy faktycznie widoczne jest wyżej. Chciałabym żeby wyróżniało się w samej kategorii komplety pościeli. Jak mam to zrobić?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PoscielMoonula Opcja Wyróżnienia nie jest zawężona do konkretnego parametru. Podaj numer oferty, o którą chodzi. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

PoscielMoonula
#7 Wielbiciel#

Dzięki. Numer oferty: 14795785117

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PoscielMoonula Widzę, że oferta jest prawidłowo promowana, niezależnie od tego czy zostały wybrane dodatkowe opcje w filtrach. Czy możesz podać frazę, po której wyszukujesz wskazaną ofertę? Jeszcze lepszą opcją będzie podanie linku do konkretnych wyników wyszukiwania. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

PoscielMoonula
#7 Wielbiciel#

Hej, jasne. Dziękuje. Poniżej linki, a jeszcze niżej mam jeszcze kilka pytań. Mam nadzieję, że 

https://allegro.pl/kategoria/posciel-i-koce-komplety-poscieli-15986

https://allegro.pl/kategoria/posciel-i-koce-komplety-poscieli-15986?wymiary-koldry=160x200cm

https://allegro.pl/kategoria/posciel-i-koce-komplety-poscieli-15986?material=len

1. Mam również pytanie, jak mogę dodać materiał konopny do opcji wyboru tkaniny w kategori komplety pościeli?

2. Jak dodać wariant produktu do istniejącej oferty ?

3. Jak można rozpocząć promocję w katalogu strefa prezenty? 

https://allegro.pl/strefa/prezenty

4. Oraz jak można nalezy stowrzyć ofertę aby pojawiała się po wpisaniu hasła jak niżej:

https://allegro.pl/kategoria/posciel-i-koce-komplety-poscieli-15986?string=po%C5%9Bciel%20skandynaws...

 

Dziękuję!

 

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PoscielMoonula W tej kategorii jest bardzo wiele ofert promowanych, co zonacza, że jest również duża konkurencja, jeśli chodzi o stronę, na której jest wyświetlana oferta. Dla ułatwienia pod wskazanymi linkami wyfiltrowałam ofertę po parametrze "cena od" i wtedy oferta pojawiała się na pierwszej tronie - jest to dowód na to, że oferta jest widoczna na podlinkowanych stronach wyszukiwania. Na miejsce na liście ma wpływ nie tylko promowanie, ale również jakość sprzedaży, czas dostawy, czy ilość sprzedanych sztuk w ofercie w ciągu ostatnich 30 dni.

Ad 1. Mogę zgłosić prośbę o dodanie wartości parametru do danej kategorii. Proszę podaj pełną nazwę parametru, wartości oraz pełną ścieżkę kategorii, która Cię interesuje.

Ad 2. Ta kwestia jest zależna od oferty. W niektórych kategoriach są jeszcze dostępne warianty ofertowe, które możesz stworzyć sam. Natomiast stopniowo wprowadzamy warianty produktowe, tworzone na podstawie katalogu produktów. Oferty muszą przedstawiać dokładnie ten sam produkt, tylko na przykład w innym kolorze, czy rozmiarze. Widzę, że w kategorii komplety pościeli są prowadzone warianty ofertowe. Zachęcam Cię do zapoznania się z tym artykułem. Znajdziesz tam informacje, na temat tworzenia wariantów

Ad 3. Strefa prezentów jest jedną z naszych kampanii. Możesz do niej dołączyć w zakładce "Kampanie i programy". 

Ad 4. Wyszukiwana fraza musi być ujęta w ofercie, na przykład w opisie, tytule czy w parametrach produktu.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

PoscielMoonula
#7 Wielbiciel#

Dziękuje!

ad1. Ścieżka: Domi Ogród- Pościel i koce- komplety pościeli/ filtr: materiał/ wartość: konopie.

wartość w filtrze materiał: KONOPIE. Czy to wystarczy?

oznacz moderatorów