anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bezpodstawna zmiana gabarytu przesyłek InPost

Gasmin_pl
#12 Orędownik#

Witam! Czy może ktoś miał coś podobnego? Obciążono mi konto InPost za zmianę gabarytu przesyłki z A na B. Ale to była mała drobnica, spakowana do koperty bąbelkowej B12, która maksymalnie ma wymiary 19*12*2 cm. Pierwszy doradca z infolinii powiedział mi, że to właśnie ja nadałam paczkę jako gabaryt B, później oni musieli zmienić gabaryt na A i za to mi pobrano 3,68. Już po rozmowie z InPostem przypomniałam sobie, że wszystko, co drukuję mam zapisane w pamięci. No i okazało się, że jednak ode mnie wyszła ta paczka z etykietą, na której czarnym na białym stoi literka A.

Co myślicie, czy składanie reklamacji da pozytywne rozwiązanie? Oprócz tej kopii etykiety nie mam nic, by udowodnić swoją prawdę.  Nie gryzie mnie te 3 złotówki a tylko to, że mogą robić, co chcą.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Coś już chyba było o tym, że kurier nie miał wolnych skrytek A i do B wsadził. Może to ta sama sytuacja.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Składaj reklamację, załącz np. zdjęcie przedmiotu z miarką, albo podaj opis pudełka z wymiarami, w jakim to było wysłane.

To niestety bardzo nieuczciwa i bardzo częsta praktyka Inpostu. Miałem tak wiele razy. Reklamacje zawsze są pozytywne (przynajmniej do tej pory), ale niestety trzeba tracić czas na upominanie się o odzyskanie swoich pieniędzy 😞

oznacz moderatorów

Gasmin_pl
#12 Orędownik#

@konto zamknięte dziękuję, złożyłam reklamację, załączyłam to co miałam. zobaczymy co będzie

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Gasmin_pl  składaj reklamację, go to jest stałe i nagminne działanie inpost, dla mnie zwykłe złodziejstwo i kradzież. Tyle w temacie. Dzisiaj dostaniesz jedną dopłate, jutro 10, a za dwa dni połowa paczek będzie miała doliczone te bzdury.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

i od dłuższego czasu nic w tym kierunku nie jest robione

oznacz moderatorów

Gasmin_pl
#12 Orędownik#

@mikeza no właśnie tak myślałam - jak nie odreaguję teraz, w przyszłości dostanę jeszcze więcej

 

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

wg mnie kazdy powinien reklamować wszelkie lewe dopłaty

dla ułatwienia dodam, że mozna stosować gotowce na zasadzie kopiuj/wklej tylko zmienić odpowiednie dane i gotowe.

2 minuty roboty

 

 

oznacz moderatorów

fhu-sdc
#7 Wielbiciel#

Nadałam paczkę w gabarycie C (co potwierdziłam okazując allegro właściwą etykietę). Dostałam domiar za rzekomą zmianę z gabarytu B na C i odrzucono reklamację! Czy to jest świadome działanie na niekorzyść swoich kontrahentów?

oznacz moderatorów