anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

BLOKADA KONT

krolowekosm
#7 Wielbiciel#

NA JEDNYM KONCIE MAM 60 % JAKOSC SPRZEDAZY NA 2DRUGIM 98,8 % CZEMU MAM NAŁOZONA BLOKADE NA WSZYSTKIE KONTA ? DA SIE TO JAKOS ROZDZIELIC ? NIKT Z POPRZEDNICH OSÓB KTORE KUPOWAŁY NIE CHCE ZMIENIAC KOMENTARZY ... CZYLI BLOKADA NA 12 MSC ? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

az1rael
#21 Demiurg#

bo są powiązane przez dział bezpieczeństwa i blokada aż wyjaśnisz wszystkie negi

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Pewnie wystawialeś "mystery boxy", klienci powystawiali negi, aż procent pozytywów spadł do 60%, konto zostało zablokowane, więc zacząłeś wystawiać ten sam "towar" z tego konta. Zgadłem? 🙂

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

jeśli to byłby mysterybox to znowu pokazałoby nieudolność serwisu by automatycznie zbanować aukcje do weryfikacji przez człowieka z słowem mysterybox i podobnymi

oznacz moderatorów

Sticky_pl
#8 Zapaleniec#

Mam podobny problem założyłem nowe konto trzcie z nowymi produktami jestem producentem.
Jednak nie przewidziałem tego że jest Sezon Listopad/Grudzień z racji że produkt nie był przeprocesowany to wysyłka się opóźniła o 7dni. Dostałem dwa Negatywy za opóźnioną wysyłkę. I co poszła blokada na trzy konta. Zdołałem odblokować sprzedaż na dwóch pozostałych co było wyzwaniem ponieważ Allegro wytoczyło mi artkuł na nowym koncie że obawia się transakcje z moim udziałem. Musiałem przedstawić to w liczbach.

Suma Dwóch main kont pozytywów to 2100` Negatywów 14 z czego jeden jest procesowany.
Dziękuje Allegro za odblokowanie dwóch kont
Jednak trzecie konto ma blokadę cały czas. Dzwoniłem po pozytywne opinie i po drodzę wpadł negatyw za wysyłkę czyli mamy 3 negatywy powód wdrażanie procesów w szczycie sezonu.

Aktualnie został 1 Negatyw Gdzie wysłałem nawet Produkt w prezencie dla jednej Pani gdzie pierwszy zwróciła i stwierdziła że jej się nie podoba (pierwsze ciecie na gilotynie) 
Prezent po zwrocie wysłałem idealnie wycięty zdublowałem liczbę naklejek i cisza.

Aktualnie minęło 30dni od wystawienia negatywa 

Niestety nic już nie mogę zrobić by poprawić jakość brakuje mi 236 punktów
Dostałem warunek że muszę poprawić poziom na NEUTRALNY
Blokady wystawiania i zakończenie ofert:1  -150 punktów 
Wysyłka w terminie 0 / 100 26% 
Pech chciał że gilotyna do papieru mi siadła jak przeprocesowałem produkcje produktu
Wymaga poprawy
-236 z 860 pkt 
Pisałem do Allegro w tej sprawię to twardo że muszę mieć NEUTRALNY jednak negatywy odliczają sie z jakości po roku prawda ? a wystawianie ofert mam bloknięte na trzech kontach
Mam w kolejce mnóstwo produktów i stoje w miejscu. Boje się że tak już zostanie proszę o pomoc.
Stawiam na jakość produktów i wkładam w to całe serce a poprostu nie wyrobiłem przy większej ilości zamówień i nowych papierowych produktach za dużo na siebie wziąłem. 
Proszę o odblokowanie konta przysięgam poprawę i efekty poprawy jakości nowego konta po pierwszy 7 dniach 
  @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sticky_pl bardzo mi przykro, ale nawet gdybym bardzo chciała nie mogę zrobić nic w sprawie blokady Twojego konta. Jedyna droga na rozwiązanie tej sytuacji to kontakt mailowy z działem bezpieczeństwa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów