anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada Konta, powiązanie kont,

ZaciszeDomu
#2 Obserwator#

Witam

jakiś czas temu miałem nieopłacony rachunek przez co zablokowana została sprzedaż, zablokowali również inne konta nie należące do mnie. Być może logujemy się na 1 komputerze ponieważ mieliśmy 1 magazyn. Spłaciłem wszystko teraz stwierdzili że mam powiązania z kontem swojej byłej dziewczyny z którą od min 7 lat nie mam żadnego kontaktu. Każdy mail to zbywanie mnie bez konkretnej odpowiedzi, co mam zrobić żeby odblokowali moje konta i konta powiązane?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_Likos_
#21 Demiurg#

@ZaciszeDomu  zdaje sie że to co możesz zrobic aby odblokowac konta może Ci powiedzieć jedynie dział bezpieczeństwa allegro w korespondencji

oznacz moderatorów

ZaciszeDomu
#2 Obserwator#

ale jakie mam powiązanie z osobą z którą nie mam kontaktu od 7 lat? w dziale bezpieczeństwa odpisują boty, bo nie wierze że to są ludzie.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Skoro chcesz aby odblokowali Twoje konta jak i powiązane z nim konto swojej byłej to raczej powinieneś z nią nawiązać kontakt i uregulować należności -Ty swoje  ,ona swoje bo tylko wtedy możesz próbować przekonać tym dział bezpieczeństwa do zdjęcia tej "klątwy" z waszych kont.

oznacz moderatorów

ZaciszeDomu
#2 Obserwator#

zapłaciła już zawrotną kwotę 9 zł, mimo to dział bezpieczeństwa nie odblokował mojego konta ze względu na to powiązanie. mam ciężki kontakt z tą osobą 

oznacz moderatorów