anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

BLOKADA KONTA

bob-shop
#8 Zapaleniec#

Witam, moje konto zostało zablokowane jakieś 2 tygodnie temu, dyskusje wszystkie rozwiązane oraz POK uregulowane, czy to normalne, że przez 2 tygodnie otrzymałem 2 wiadomości w tym druga całkowicie nie konkretna ? Czy jest jakiś sposób, by skontaktować się z działem, który zajmuję się blokadami ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tak ,musisz nawiązać kontakt z Działem Bezpieczeństwa na allegro i z nimi wyprostować ten problem.

oznacz moderatorów

bob-shop
#8 Zapaleniec#

Po 4 dniach od momentu blokady dostałem od nich wiadomość co mam zrobić, żeby blokada była zdjęta, zrobiłem to od razu. Następnie po 4 dniach dostałem podobną wiadomość mimo, że wszystko została uregulowane. Od tamtej pory brak odpowiedzi.

oznacz moderatorów

bob-shop
#8 Zapaleniec#

Ludzie zakładają dyskusję o zwrot kosztów, jednak zniknęło 1500 aukcji z mojego konta i sprzedaż jest praktycznie zerowa...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nawet moderatorzy napiszą że masz kontynuować kontakt z działem bezpieczeństwa.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bob-shop Poczekaj proszę na odpowiedź naszego zespołu w korespondencji numer 25683612. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

bob-shop
#8 Zapaleniec#

Czekam na konkretną odpowiedź już ponad 2 tygodnie... 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bob-shop W wiadomości z 27.08. 2022 r. podaliśmy Ci konkretne powody, dlaczego Twoje konto jest zablokowane. Powód pierwszy to nieuregulowane należności, a drugi to nierozwiązane dyskusje (plus wskazaliśmy konta, których dotyczą). Jeśli uregulowałeś swój rachunek i rozwiązałeś dyskusje z kupującymi, poczekaj proszę na dalsze informacje. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

bob-shop
#8 Zapaleniec#

Tak wiem, czekam już 5 dzień...

oznacz moderatorów