anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

BLOKADA KONTA

MarcoPaj
#7 Wielbiciel#

Witam. Zostało mi zablokowane konto i pomimo wszelkich złożonych dokumentów na pokrycie moich słów i wyjaśnień dział tresury ("bezpieczeństwa i transakcji) nie zdołał pomóc w rozwiązaniu problemu. Do tej pory konto prowadziłam na takim poziomie jaki wydawał mi się odpowiedni i uczciwie podchodząc do swojego klienta. Jak próbowałam wyjaśnić nr sprawy i korespondencji 27702180 drugie założone przeze mnie konto (Marco55) było utworzone przez Wasze(Allegro) zmiany zasad (zmiana z konta prywatnego na firmowe) z którego nie korzystałam. Przez dłuższy czas Marcopaj nie mogłam przekształcić na firmowe ponieważ było na nim Allegro Smart, którego pomimo wielu rozmów z konsultantami nie udawało się wyłączyć. Ponieważ pracowałam tylko na Waszej platformie zależało mi na ciągłości sprzedaży stąd to drugie konto (które przy zaistniałym problemie zostało usunięte). Po kilku dniach nagle nie wiadomo skąd powiązanie z inną osobą, która nie mogła fizycznie korzystać z konta ponieważ już była zwolniona (jeszcze przed założeniem drugiego konta). Bardzo przykre jest rozwiązywanie problemów w opieszały sposób jeżeli chodzi o partnerów (tutaj czas nie gra roli) natomiast na kontakt z klientem kupującym na moim koncie ograniczany jest czasem grożąc sankcjami punktacyjnymi. Stosujecie chiński sposób punktowania za zaufanie i chcecie z ludzi zrobić ubezwłasnowolnionych. Problem nie rozwiązany od 28 października. My (pięknie przez Was nazwani partnerzy) byliśmy fajni jak firma Allrgro wchodziła na rynek i każdy partner miał znaczenie bo były z tego środki na rozwój i plany i marzenia a w tej chwili jak zniknie z Waszej platformy kilku to nie ma znaczenia bo najwyżej wymyślicie kolejną opłatę (teraz 1 zł od przedmiotu), później opłatę od opłaty i będzie dalej działać. Moja cierpliwość co do wyjaśnienia tego problemu już się kończy. Widzę, że platforma Allegro wprowadziła u siebie technototalitaryzm, dla bardziej zainteresowanych polecam obejrzeć film dokumentalny o działającej firmie Huawei.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MarcoPaj Rozumiem Twoje rozczarowanie, ale tutaj na forum nikt nie jest w stanie pomóc Ci rozwiązać sytuacji związanej z blokadą konta. Tę sprawę wyjaśnisz wyłącznie mejlowo. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MarcoPaj
#7 Wielbiciel#

Już mi się nie chce z Wami działać ani mejlowo ani telefonicznie, macie wyrąbane. Nie ważne, że ktoś może z tego żyje, opłaca pracowników, ponosi inne koszty. Najlepiej zablokować, usunąć wszystko co się do tej pory stworzyło (czasami miesiącami) bez wcześniejszej informacji, że jest coś nie halo. życzę platformie Allegro by spotkało Was to samo (karma wraca). 

oznacz moderatorów