anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje oferty są usuwane?

Moniczkaaa_star1
#7 Wielbiciel#

Cześć, to mój pierwszy post tutaj, choć na Allegro działam od prawie 14 lat. W dniu dzisiejszym zdjęto mi ponad 130 ofert z prawie 700, które miałam na swoim koncie. Dodam, ze zdejmowanie ofert nadal trwa, być może w momencie gdy to piszę, zdjęto mi kolejne oferty. Wysłałam oczywiście zapytanie w tej sprawie poprzez formularz, jednak nie otrzymuję odpowiedzi. W mailu wygenerowanym przez Allegro, widnieje i informacja, ze moje oferty są zdejmowane gdyż 

„Opis i/lub tytuł Twojej oferty zawierają informacje, które nie dotyczą oferowanego przedmiotu. Możliwe też, że nie wszystkie zdjęcia w Twojej ofercie przedstawiają sprzedawany produktu.”

Co jest nieprawdą, gdyż doskonale wiem, ze wszystkie zdjęcia w ofertach i ich opisy dotyczą jedynie oferowanych przedmiotów. Wyglada to jak jakiś zmasowany atak bota na moje aukcje, rozstrzał zdejmowanych ofert jest ogromny. Nie tylko odzież, ale tez zegarek, pluszowy miś. 

W obecnej sytuacji jestem uboższa o ponad 100 ofert, a  liczba ta ciągle rośnie. Nie wiem co mam zrobić, żeby przestano mi zdejmować oferty, tak samo jak nie wiem, jak mam przywrócić poprzednie. Nie ma w nich co zmieniać gdyż nie wprowadzały one w błąd.

Liczę tutaj na jakaś odpowiedz i pomoc, gdyż kontakt poprzez formularz droga mailowa nie zdaje rezultatu.

 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

denim-outlet
#10 Popularyzator#

Zamów rozmowę z pracownikiem allegro, dopytaj o szczegóły jak trafisz na "normalnego" konsultanta to może to przyśpieszyć wyjaśnienie problemu.

Możliwe że ktoś "zgłasza" Twoje oferty albo jakiś automat allegrowy wyłapuje je jako  "błędne" naruszające przepisy

oznacz moderatorów

Moniczkaaa_star1
#7 Wielbiciel#

A jak mogę zamówić taką rozmowę? Będę wdzięczna za odpowiedz 

oznacz moderatorów

denim-outlet
#10 Popularyzator#

przez kontakt

Skontaktuj się z nami - Allegro

, wybierz tylko prawidłowy dział albo jak się połączysz poproś o przekierowanie

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Moniczkaaa_star1 sprawdziłam kilka Twoich ofert, informacja o zwrotach powinna być umieszczona w zakładce Zwroty. Najprawdopodobniej to jest powodem usuwania ofert i takiego komunikatu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów