anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

anetka2411
#8 Zapaleniec#

Mam zablokowane konto sprzedażowe i wszyscy którzy współpracują z dostawcą jednej z firm .Wystawiamy dla nich ogłoszenia i dziwnym trafem kilka dni i nagle  Dostałam dziwna wiadomość:  nformujemy, że Twoje konto zostało zawieszone z powodu naruszenia art. 2.11 Regulaminu Allegro. Nasza weryfikacja wykazała, że z konta sprzedawała lub kupowała inna osoba, bądź też działałeś z nią w porozumieniu przy korzystaniu z Allegro.

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@anetka2411 Dwie godziny temu otrzymałaś od nas wiadomość mailową o numerze 08381222. Proszę, żebyś postępowała zgodnie z zawartymi w niej wskazówkami.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

anetka2411
#8 Zapaleniec#

Nie ma tak żadnych wytycznych i mogę dodać zdjęcie wiadomości żeby nie było że coś jest innaczej niż pisze.  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Na Allegro nie można wystawiać ogłoszeń, ofert innych podmiotów. Blokada jest słuszna, nie wiem tylko dlaczego te ogłoszenia pomimo blokady konta są nadal widoczne.

oznacz moderatorów

anetka2411
#8 Zapaleniec#

Ktoś tu chyba nie potrafi czytać ze zrozumieniem... Konto jest moje i wystawiam przedmioty które sprzedaje , natomiast zakupuje je od dystrybutora.  Co jest tu niezgodnego ? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Sprzedaż zorganizowana powinna być prowadzona z konta firma, z danymi firmy, z określonymi warunkami zwrotów i reklamacji. Ktoś tu chyba nie zna zasad Allegro.

oznacz moderatorów

anetka2411
#8 Zapaleniec#

Ktoś tu chyba myli pojęcia, lub udaje że nie wie o czym pisze.

Blokada nie jest nałożona przez błędne wystawienie aukcji.

Konto posiadam od bardzo wielu lat i zostawiłam u was dużo pieniędzy.

Co mają do tego warunki zwrotów i reklamacji ? Czy to jest powód blokady ?

Mam wrażenie że chronicie moją konkurencję. Dziwnym trafem firma która sprzedaje maszyny używane jako nowe, podająca adres strony internetowej i numer telefonu nie ma problemu.

O co tu chodzi ?????

Proszę odpowiedzieć na zadane pytania kolejno.

Dziękuję

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@anetka2411  Sprzedajesz niezgodnie z prawem. Jeśli jesteś firmą, Twoim obowiązkiem (którego niedopełnienie sporo kosztuje) jest podanie wszystkich danych firmy. Kupuję od firmy a nie od anetki2411. Jeżeli jesteś osobą prywatną, sprzedajesz jako szarak. Tak źle i tak niedobrze. Przypuszczam jednak, że jesteś przedsiębiorcą. Zapoznaj się z tym:

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20140000827/O/D20140827.pdf

Ula

Ula
oznacz moderatorów

anetka2411
#8 Zapaleniec#

Nadal nie uzyskalam odpowiedzi !!!

Blokada za co jest nalozona ???

Za brak wpisu w reklamacji ???????

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@anetka2411  Ja nie wiem za co. nat_not Ci napisała co masz robić. Zastosuj.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

anetka2411
#8 Zapaleniec#

Nie wiesz za co, ale piszesz . ok 🙂

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@anetka2411 przecież masz podane art. 2.11 Regulaminu Allegro

Użytkownikowi nie wolno korzystać z Kont innych Użytkowników oraz udostępniać Konta innym osobom

"Wystawiamy dla nich ogłoszenia"

"Nasza weryfikacja wykazała, że z konta sprzedawała lub kupowała inna osoba, bądź też działałeś z nią w porozumieniu przy korzystaniu z Allegro."

Czego jeszcze potrzebujesz?

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Temat można uznać za zamknięty 😉 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

anetka2411
#8 Zapaleniec#

Nie !
TO co mam na sprzedaż wystawiam z mojego konta , pracuję też w firmie z branży czystościowej i tam również wystawiam ale z ich konta !

Co jest w tym zabronionego  ??????

oznacz moderatorów

anetka2411
#8 Zapaleniec#

Co najlepsze ! JEden z dystrybutorów wystawił aukcje ze swojego konta na towar który posiada w ofercie i również został momentalnie  zablokowany.

Jeśli nie wiecie na czym polega handel to może zrezygnujcie z pracy w takim portalu.

Przybliżę wam trochę strukturę sprzedażową ( za free ).

Od Producenta zakupują generalni dystrybutorzy, a następnie mniejsi a na końcu  towar sprzedają handlowcy będący na samozatrudnieniu. Każdy z nich sprzedaje sam. Pytanie brzmi ! Maja prawo sprzedawać towar który posiadają legalnie na stanie ? Czy każdego zablokujecie kto ma myjnię parową na sprzedaż jako firma w Warszawie ?

 

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@anetka2411 "a na końcu  towar sprzedają handlowcy będący na samozatrudnieniu"

Kto może sprzedawać na Allegro Lokalnie?

Dowolne ogłoszenie może wystawić każda osoba prywatna (czyli nie Firma), która posiada zarejestrowane i aktywowane do sprzedaży konto zwykłe na allegro.pl

oznacz moderatorów

anetka2411
#8 Zapaleniec#

Wystawiam na allegro normalnym i jest blokowane ze względu niby na powiązania. ( te same zdjęcia co chyba jest zrozumiałe skoro te same produkty ? )

 

Sami nie wiecie już jak odpowiedzieć !

Proszę o odblokowanie konta gdyż nie został złamany żaden punkt regulaminu

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@anetka2411Po pierwsze nie krzycz na nas :). My tylko chcemy pomóc. Po drugie zastosuj się do rad admina ( @cloudcloud  ). My nie wiemy co jest w emailu. Po trzecie Jeżeli wystawiasz z dwóch kont zarejestrowanych na rózne firmy, Ty jako ta sama osoba - to wg mnie może być powód reakcji allegro.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

anetka2411
#8 Zapaleniec#

ale wyjasnilam jak widac a blokada jest nadal . Powoli mi rece opadaja bo konkurencja zbiera smietanke a ja jestem wrecz przesladowana.

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

@anetka2411  nie dziwię się że zablokowali twoją ofertę, z opisu nie wynika jasno czy sprzedajesz urządzenie czy dotację na urządzenie. Jak kupię urządzenie to czy aby dajesz 100% gwarancji że dostanę dotację. Czy jak nie dostanę dotacji to przyjmiesz zwrot urządzenia?

cyt 

Przeszkolimy - zapewnimy wsparcie - zdobędziemy dotację na zakup pełnego wyposażenia myjni parowej.

Pozyskujemy bezpłatnie dla Państwa środki z dotacji UE oraz Urzędu Pracy!!!
Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce od 2006r. !!!

oznacz moderatorów