anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Numer przesyłki dla odbioru osobistego

Anderski
#7 Wielbiciel#

Witam

Co robicie kiedy kupujący zamawia z wysyłką, a później zmienia zdanie i odbiera osobiście? Allegro wymaga aby podać numer przesyłki. Bo nie ma opcji zmiany formy dostawy do zamówienia....? Chyba, że jeszcze czegoś nie wiem, ale jeśli jest to kwestia funkcjonalności to może allegro rozważy taką możliwość...

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

pinsplash
#21 Demiurg#

@cloudcloudKlaudia - następny dylemat - pójść na rękę kupujacemu - czy walczyć o jakość i odmówić ? 🤔 @WREDZIA-W1 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pinsplash  dziękuję, że pytasz. Zawsze można uzgodnić z kupującym odstąpienie od umowy ze zwrotem prowizji, a następnie poprosić o ponowny zakup z wyborem "Odbioru Osobistego".

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@cloudcloudKlaudiaaaa plizzzz - podejdź do tego realnie, nie korporacyjnie -  wiesz ile to zachodu? wiesz ilu kupujących ma to w nosie i walnie komentarz dotyczący kiepskiej jakości obsługi? Można by było po prosu dodać funkcję w serwisie - zmiana sposobu zamówienia - prostsze, prawda 😀 ?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Ja tylko sprzedaję tipy 😉 Poza tym jest to ciekawa sugestia i podaję ją dalej. Dzięki. Natomiast przypominam, że tutaj bierzemy pod uwagę 80% waszej wydajności w związku z takimi właśnie sytuacjami. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@cloudcloud  Kupujący poprosił o wysyłkę za pobraniem. Wysłałam. Dlaczego nie mogę wpisać numeru przesyłki??? Komu więc ta funkcjonalność ma służyć??? Kupującym czy serwisowi do tworzenia chorych ocen i statystyk?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1   a nie da się ręcznie wpisać numeru ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg  Nie da się. Niema odpowiedniej rubryczki.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1  to faktycznie jakaś szopka.  

_____________
Kama
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@WREDZIA-W1Jak to nie ma? Wchodzisz w "zamówienia", tam wybierasz "akcje" i jedną z nich jest wpisanie numeru przesyłki.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@TomBanknoter  Przecież mówię wyraźnie, że nie ma. Jak klient nie wypełni FODu, to nie ma, a mój nie wypełnił, tylko napisał maila.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@WREDZIA-W1A ktoś tu twierdził, że nie da się nie wypełnić FOD  😋

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@TomBanknoter  U mnie to była licytacja, więc może być inaczej. Licytował, wygrał i na tym poprzestał. Potem napisał maila z prośbą o wysyłkę za pobraniem. Dało mi się oznaczyć jako wysłane, a w Akcjach mam tylko Notatkę.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Anderski
#7 Wielbiciel#

...właśnie brakuje mi takiej funkcjonalności, allegro bierze pod uwagę czy numer przesyłki jest wpisany czy nie i wpływa to na ogólną ocenę...., no cóż nie ma takich sytuacji za wiele....

oznacz moderatorów