anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

anetka2411
#8 Zapaleniec#

Mam zablokowane konto sprzedażowe i wszyscy którzy współpracują z dostawcą jednej z firm .Wystawiamy dla nich ogłoszenia i dziwnym trafem kilka dni i nagle  Dostałam dziwna wiadomość:  nformujemy, że Twoje konto zostało zawieszone z powodu naruszenia art. 2.11 Regulaminu Allegro. Nasza weryfikacja wykazała, że z konta sprzedawała lub kupowała inna osoba, bądź też działałeś z nią w porozumieniu przy korzystaniu z Allegro.

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

anetka2411
#8 Zapaleniec#

to w takim razie czemu np konkurencja nie ma zablokowanego konta ? Ludzie kupują maszyny i mają zwrot z dotacji. Co w tym jest nie tak ??

 

Przykład  aukcji gdzie nic nie jest blokowane a mają takie same informacje

https://allegro.pl/oferta/myjnia-parowa-optima-dmf-szkolenie-8664507576?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesk...

oznacz moderatorów

anetka2411
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wskazane oferty naruszają prawo i regulamin Allegro. Pomimo informacji o wystawianiu faktur brak danych firmy, brak adresu do zwrotów, w zakładce reklamacja podano warunki gwarancji zamiast informacji dotyczących reklamowania na podstawie rękojmi.

oznacz moderatorów

anetka2411
#8 Zapaleniec#

Czyli proszę o zdecydowanie się na coś. Bo w wiadomości o blokadzie zupełnie co innego jest napisane. Nawet jeśli brak informacji to chyba zrozumiałem że allegro powinno poprosić o uzupełnienie braków ? Rozumiem że to u was normalna praktyka blokować za wszystko co się da bez wcześniejszej dyskusji ? To się nazywa podejście do klienta. Konto o wieloletnim stażu które przyniosło sporą kwotę dla portalu tak potraktować ? Chyba coś tu jest nie tak ...

oznacz moderatorów

ejczbi
#12 Orędownik#

Czy masz świadomość, że w większości odpowiadają Ci tu inni sprzedawcy z Allegro (pracownicy Allegro oznaczeni są jako "Moderator")? Za co dokładnie zablokowano konto wie tylko Allegro. Inne osoby tylko wskazują jakie nieprawidłowości zauważyły na tych aukcjach. I jak ktoś pisał niżej - jest tego sporo i wcale nie dziwi blokada konta.

 

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Wspomniane oferty zostały usunięte. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów