anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada Konta

Toolekpl
#8 Zapaleniec#

Witam dostałem blokadę na wypłaty i sprzedaż

Zdaje się że nic nie zrobiłem zamówienia wysłane , brak negatywów, brak naruszeń regulaminu 

Musiałem wysłać zdjęcia i FV w celu weryfikacji  w odpowiedzi dostałem zebym zakończył rozpoczęte zamówienia i kiedy dotrą to się odezwał.

Czy to oznacza że Mam się pakować ? Miał ktoś podobnie ? 

Idzie jakoś się uratować ?

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

Toolekpl
#8 Zapaleniec#

Dziś już chyba nic z odpowiedzi o 15 napisałem do obsługi, teraz już późno, czekam jutra .

oznacz moderatorów

wojtekmarchewka
#9 Pomysłodawca#

Widzę, że Ci odblokowali konto. Gratuluję i życzę powodzenia, ja nadal czekam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oferty są widoczne, może nie wie jeszcze.!

oznacz moderatorów

Toolekpl
#8 Zapaleniec#

Tak dziś obsługa allegro jeszcze pokazała mi co Mam zrobić i o 21 blokada zdjęta, strachu się najadłem ale i naukę wyciągnąłem z Tego też jakąś napewno .... Dzięki wszystkim i powodzenia 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

👍

oznacz moderatorów

wojtekmarchewka
#9 Pomysłodawca#

Co jeszcze musiałeś zrobić?

oznacz moderatorów

Toolekpl
#8 Zapaleniec#

Dziś wszystkie przesyłki musiały być doręczone, napisałem i dostałem info że brakuje numeru śledzenia w starej przesyłce która była dostarczona, uzupelnilem jeszcze i po 5 minutach blokada zdjęta, widocznie kusi być wszystko na tip top 

oznacz moderatorów

wojtekmarchewka
#9 Pomysłodawca#

Taki dziś mail dostałem

"Dziękuję za kontakt. Pańskie odwołanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Konto "wojtekmarchewka" znów jest aktywne."

Działamy dalej 😁

Ps. Czy ogłoszenia wznowiły Ci się automatycznie, czy musiałeś ręcznie?

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Super, że odblokowali tak fajny profil. Jestem maniakiem zakupowym sprzętów do majsterkowania.

Jak wystawisz kiedyś listwę- prowadnice do pilarki tarczowej - ukośnicy daj znać ALBO JAKIŚ FAJNY STÓŁ  w dobrej cenie.

oznacz moderatorów