anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

blokada konta

Karwoss11
#2 Obserwator#

witam  zaczełęm sprzedawac na alegro od paru  dni ostatnio wystawilem    na sprzedaz karte graficzną procesor i płyte głowną      dzisiaj patrze klient zakupił płyte i procesor patrze potem nie moge wypłacic   a tu sie okazuje ze dostałem blokade na konto opis jest jakby   ze muszą potwierdzic kim jestem czy konto jest moje zrobilem to a potem dostałem informacje ze wyplaty beda zablokowane do 24 września jest szansa cos z tym zrobic   zalezy mi na usuniecie tej blokady bo nie moge wyplacic pieniedzy z alegro  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Tak szansa jest, musisz spełnić"prośbę" Allegro inaczej ich długo nie wypłacisz.

oznacz moderatorów

Karwoss11
#2 Obserwator#

sprzedałem procek i płyte za 1300 a musze wysłąc klientowi co jesli mi nie odadzą pieniędzy 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Karwoss11 oddadzą, jak wyślesz, klient otrzyma i nie będzie problemów to odblokują 🙂 Zabezpieczają się jak byś zrobił jakiś wałek 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Karwoss11
#2 Obserwator#

szkoda ze nawet na mailu odpisac nie chcą   za nic zawiesic konto nie wiadomo z jakiego powodu  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Rozpatrują w kolejności zgłoszeń, tak mówią.

oznacz moderatorów

Karwoss11
#2 Obserwator#

ogolnie tez wczesniej dostalem info ze wyplaty beda zablokowane do 24 wrzesnia ale  lepiej by to odblokowali 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Działu bezpieczeństwa nie pogonisz ,musisz poddać się weryfikacji i liczyć że uznają że Ty to Ty.

oznacz moderatorów