anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

DomMix21
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry,

mam problem z którymwalcze od wczoraj,moze ktos mi pomoze w tym

Jestem nowym sprzedawca na koncie firmowym powinnam dostac pakiet powitalny ,ale allegro powiazalo mnie z innym kontem ktore nie jest moje nie znam wlasciciela konta w zaden sposob nie jestem z nia powiazana,dzwonilam wczoraj caly dzien do allegro i dzis rano nikt nie udzielil mi sensowenej podpowiedzi w jaki sposob mnie polaczli z tym kontem,dzis odziwo godzine temu w centrum znizek pojawil sie pakiet do aktywacji po czym Allegro zablokowalo mi konto na wystawianie dalszych ofert z racji powiazania z tym samym kontem co pisalam wczesniej

Nie rozumiem tego calkowicie 

Czy ktos mial takia sytuacje moze?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

NipponShorty
#13 Ambasador#

Sprawę możesz wyjaśnić tylko z działem bezpieczeństwa od którego otrzymałeś maila z blokadą.

oznacz moderatorów

DomMix21
#7 Wielbiciel#

Pisze z tym działem od rana i cały czas nic, masakra jest to całe allegro

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

Nic niestety na forum mądrzejszego nie wymyślimy, tylko przez kontakt z nimi można temat załatwić 😕

oznacz moderatorów

DomMix21
#7 Wielbiciel#

Dziekuje bardzo🙂

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@DomMix21 wygląda to tak że jak nie załatwisz sprawy z tamtym kontem to możesz się pożegnać z sprzedażą na allegro. Jak wyglądają powiązania przykłady:
1 ktoś z twojej rodziny na kompie gdzie loguje się konto firmowe działał na własnym koncie allegro i ma np zadłużenie - ban na oba konta
2 inna sytuacja chłop miał firmę w budynku z siecią netu na cały budynek i ktoś inny w tym budynku (inna firma/ pokój / piętro ważne że używali wszyscy tej samej sieci) jw coś miał nierozwiązanego z allegro - ban na wszystkie konta allegro powiązane z tą siecią
3 pracownik sprzedaje na lokalnie ma np nierozpatrzoną reklamację i nałożony protect do oddania allegro ale logował się na konto swoje z twojej sieci / routera - ban oba konta przez powiązanie
4 gość założył sklep jdg na allegro i allegro mu zbanowało konto bo 7 lat wcześniej jak był z panną to korzystali z jednego wifi na telefonach logując się do allegro i cyk ona ma teraz jakiś dług w allegro - ban na firmę gościa
Ogólnie allegro już kilka firm tak usadziło do bankructwa bo dział bezpieki stwierdził nie bo nie i ... wiesz co. Na starcie firma i właściciel w długi wpakowany bo towar nabrany na kredyt leży na magazynie bez sprzedaży bo zablokowana. Rozmowa z działem przypomina kopanie się z koniem dostajesz login konta i się domyśl skąd to czyje to i czemu odpowiadasz za kogoś

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@DomMix21 

Takich sytuacji jest, było dość sporo. Niestety, jeżeli tematy z tamtym kontem nie zostaną rozwiązane to Twojego raczej nie odblokują. Tak działa sławetny Dział Bezpieczeństwa Transakcji.

oznacz moderatorów