anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada wypłat i weryfikacja konta od ponad tygodnia

mamaszyjepl
#8 Zapaleniec#

Od 11 listopada mam zablokowane wypłaty. Podobno weryfikacja konta trwa nie dłużej niż 3 dni robocze, u mnie już 5 dzień roboczy mija. Jak długo to może trwać ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

A może nawet i kilka tygodni> miesięcy, najlepiej uderzyć bezpośrednio do operatora płatności.

oznacz moderatorów

mamaszyjepl
#8 Zapaleniec#

Oby nie tak długo ! Konto funkcjonuje już od kilku lat, spore prowizję Allegro się płaci a oni traktują człowieka jak przestępcę który miałby sponsorować terroryzm.   

oznacz moderatorów

mamaszyjepl
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Prosiłbym o pomoc, może to problem u operatorów płatności. Wczoraj pisałem przez chat z doradcą po stronie Allegro, miał przekazać temat do działu Eksperckiego, czymkolwiek on jest. Miałem dostać mailem potwierdzenie przekazania tematu, maila nadal nie ma.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mamaszyjepl Cześć. Czy mogę Cię prosić o przesłanie nam potwierdzenia zlecenia przelewu weryfikacyjnego przez ten formularz? Skontaktujemy się z Operatorem w tej sprawie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mamaszyjepl
#8 Zapaleniec#

Akurat weryfikacja przelewu poszła dobrze. Jest komunikat "Twoja weryfikacja konta do wypłat została zaakceptowana."  Stanęło na "Weryfikacja firmy".  

 

oznacz moderatorów

mamaszyjepl
#8 Zapaleniec#

@ko_alka  Wysłałem potwierdzenie wysłania oraz zwrotu złotówki. Więc ta część chyba zakończyła się sukcesem. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mamaszyjepl Dziękuję 🙂 Sprawdzę, co się dzieje i wrócę do Ciebie z informacją. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mamaszyjepl Wniosek w tej sprawie został przekazany do operatora do sprawdzenia. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Otrzymasz wiadomość mejlową z informacją o statusie wniosku.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mamaszyjepl
#8 Zapaleniec#

I udało się. Zaakceptowali wszystko. Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mamaszyjepl Polecamy się na przyszłość. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów