anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wznowienia ofert charytatywnych

MAMY ROZWIĄZANIE!
dla_Pawelka
#9 Pomysłodawca#

Wczoraj zakończył się cel aukcji charytatywnych dla mojego syna. Zakończono wszystkie moje aukcje. Dziś mam już nowy cel założony przez fundację, ale okazuje się, że nie mogę wznowić aukcji, bo poprzedni cel się zakończył i nie możliwości jego edytowania. Co to oznacza? Że muszę ponownie zrobić zdjęcia kilkuset przedmiotów i ponownie je wystawić i opisać. Na piechotę. Dziękuję Allegro za kolejny bubel. A już myślałam, że będzie normalnie, gdy w końcu pozwoliliście nam łaskawie wrócić na główny portal. Ale przecież mam mnóstwo czasu opiekując się dorosłym synem z czterokończynowym porażeniem mózgowym. Bez problemu wystawię sobie te aukcje ponownie. Może zdążę w rok, zanim cel ponownie się zakończy i cała moja praca po raz kolejny pójdzie w kosmos.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dla_Pawelka Dziękuję za Twoją wiadomość. Skonsultuję Twoją sprawę z zespołem odpowiedzialnym za oferty charytatywne i gdy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dla_Pawelka Zgodnie z obietnicą do Ciebie z informacjami. Przepięcie oferty na nowy cel można zrobić w 2 krokach: Wystawić ofertę na nowo za pomocą “Wystaw podobną” i zamienić cel, na który ma być oferta. 

Wznów.png

Gdybyś miała jakiekolwiek problemy, napisz do nas bezpośrednio przez ten formularz zgłoszeniowy. Nasi pracownicy wyjaśnią wszystkie pytania i wątpliwości. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
dla_Pawelka
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję serdecznie 💚 Właśnie tego szukałam i nie potrafiłam sobie poradzić.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dla_PawelkaW takim razie bardzo się cieszę, że mogłam pomóc 🙂 Trzymam mocno kciuki za szybką i owocną zbiórkę. Powodzenia i dobrego weekendu! 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@dla_Pawelka Jako że często wspieram w aukcjach charytatywnych wystawiając tam jakieś swoje przedmioty proszę jeśli to nie problem o namiar na twoją aukcję dla synka a wystawię coś dla niego .Aukcje charytatywne wystawiam z innego prywatnego konta i  jeśli mi dasz namiar to podpowiadam że będą to najprawdopodobniej numizmaty. 

oznacz moderatorów
dla_Pawelka
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję 💚 Wystawiać można z tego linku: https://allegro.pl/charityOffer/?fundraisingCampaignId=52ad5bd0-0f8f-487c-9a79-fe56d1a72728

Cel: pomoc dla Pawła Dury https://allegro.pl/charytatywni/fundacja-avalon-bezposrednia-pomoc-niepelnosprawnym/cele/pomoc-dla-p...

Syn jest już dorosły, ale login nam został sprzed lat, kiedy zaczynaliśmy licytacje dla niego. Potrzeby wraz z wiekiem niestety rosną, a dla dziecka zbierało się łatwiej. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@dla_Pawelka Dzięki za namiar ,już parę aukcji dorzuciłem od siebie jak sobie przejrzysz pewnie się domyślisz które są ode mnie ,a ja na pewno coś jeszcze dorzucę. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia synka. k_____8.

oznacz moderatorów
dla_Pawelka
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję 💚

oznacz moderatorów