anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości zmiany ceny produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Krexus
#8 Zapaleniec#

Witam,
Od kilku dni (około tygodnia) mam problem na koncie - nie mogę zmienić cen produktów. Po zmianie ceny zmienia się w panelu Moje oferty jednak na aukcji cena pozostaje bez zmian. Problem dotyczy wszystkich ofert z oznaczeniem "Okazja". 

Support od mojej wiadomości w czwartek do tej pory odpisał jedynie, że sprawa jest przekazana do działu IT.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Krexus widzę, że wskazane oferty zostały wczoraj przekazane do działu technicznego, aby ceny zostały poprawione. W Twojej wiadomości napisałeś, że prawidłową ceną jest ta widoczna w ofertach. Rozumiem, że problem nie został rozwiązany, dlatego poproszę o informację która cena jest prawidłowa ta z oferty (jaką widzi kupujący) czy ta z zakładki Moje oferty?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Krexus
#8 Zapaleniec#

Odpowiadając na pytanie - tak, cena w zakładce Moje oferty jest ceną prawidłową, ale niekoniecznie chodzi o to, żeby zmienić teraz jednorazowo ceny - chodzi o to, abym mógł sam zmieniać cenę produktu. 
Pozdrawiam

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Krexus już wyjaśniam co się stało. Nie wynika to z błędu technicznego jak początkowo myśleliśmy. Dotyczy to ofert, które są w kampanii "okazja". Dlatego w zakładce Moje oferty (jak i również w naszym widoku admińskim) cena jest wyższa, niż podana na listingu. Ofertami w kampanii możesz zarządzać z poziomu zakładki Kampanie i programy. W Moje oferty zobaczysz cenę jaką ustawiłeś, a w Kampanie i programy cenę, która wynika z udziału w kampanii. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Krexus
#8 Zapaleniec#

Ok, dzięki za informację, sprawa wyjaśniona. 
Jako sugestia - tego typu rozwiązanie jest strasznie nieczytelne, szczególnie jeśli ktoś ma dużą część ofert w kampanii - dwie różne ceny w dwóch zakładkach, cenę jednego produktu musi zmieniać w jednej, drugiego w drugiej.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Krexus dziękuję za Twoją uwagę! Przekazuję ją dalej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów