anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak mozliwosci odebrania pieniedzy.

iskierka19781
#7 Wielbiciel#
Witam

Z powodu nie mozliwosci wyplaty pieniedzy ktore kupujacy zaplacil mi za to co sprzedalam , poniewaz macie Wy problem aby zatwierdzic mi moje konto ktore ja podaje 
dlatego do momentu w ktorym bede mogla wyplacic moje pieniadze zablokowane przez Was, nie ureguluje rachunku, bo skoro Wy zakrywacie sie jakimis bzdurami ktore malo mnie interesuja, bo ja podaje numer rachunku na ktory mam miec mozliwosc przelania moich pieniedzy a Wy chcielibyscie abym zaplacila rachunek, ale macie gdzies fakt iz ja nie moge odebrac mojego zarobku to ja tez mam gdzies czy zaplace rachunek czy nie.
Wiec albo umozliwicie mi mozliwosc zatwierdzenia mojego rachunku ktory ja podaje, albo w dalszym ciagu bedziecie stwarzac problemy i rachunek bedzie nie zaplacony.
 Pozdrawiam iskierka19781.
 
uwazam ze zrobilam wszystko aby ten Wasz problem zniknol ale Wy dalej macie jakis problem.
Pozdrawiam.
oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Zakładając konto Allegro, zaakceptowałaś regulamin, więc nie zrobisz krzywdy Allegro ale Sobie, moim zdaniem. Możesz rozwiązać umowę i wówczas będą musieli Ci wypłacić środki na AF.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@iskierka19781 Interpunkcja? składnia? konto na tą samą osobę która jest właścicielem konta na Allegro?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@iskierka19781 oni wcale nie przejmą się twoimi groźbami. Zablokują twoje konto, twojej rodziny konta i może jeszcze twoi sąsiedzi załapią się na blokadę. I szybciutko im zapłacisz. A jak nie to podęślą ci windykatora.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@iskierka19781 Czy wykonałaś przelew weryfikacyjny z rachunku bankowego, któego dane są zgodne z danymi konta Allegro? Jeśli nie, nie zostanie on zaakceptowany.

Niezależnie od tego procesu wymagamy zapłaty rachunku za korzystanie z Serwisu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

iskierka19781
#7 Wielbiciel#

Wykonałam przelew weryfikacyjny nie pamiętam ile razy, maja problem ze konto, które ja dodałam a nie jest na mnie to nie mogła na niego mojej kasy przelać, bez sensu, skoro ja podaje numer konta tzn ze chce żeby moja kasa została na niego przelana, jakby tego było mało to: dodałam mojego męża, ale mamy rożne nazwiska ( takie Nasze prawo) dla spokoju dodałam jego dowodu osobisty i Nasz akt ślubu, tez za mało weryfikacji a właściwie inne słowa cisną mi sie na język, nie życzę sobie dogłębnej weryfikacji mojej osoby, nie macie do tego prawa, prosze o zatwierdzenie mojego konta które ja podaje bo mam takie prawo, a skuli 10 zl windykatora mi naślecie?? . . . jesteście śmieszni . . . Zablokowaliście mi kasę z której chciałam zapłacić ten mały rachunek.
Zyjemy w wolnym świecie i mam prawo podąć numer konta jaki ja chce.
Nic zlego nie zrobiłam wiec nie macie prawa tak bardzo mnie weryfikowac.
Pozdrawiam iskierka19781

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@iskierka19781 Napisz po polsku co się stało > bez emocji > chcesz wypłate na konto zgodne z danymi konta na Allegro?

A straszenie nie zapłaceniem rachunku za usługi Allegro skończy się permanentnym zablokowaniem konta > już widzę jak całemu zespołowi Allegro "trzęsą się nogi ze strachu"

oznacz moderatorów

iskierka19781
#7 Wielbiciel#

Tak właśnie, mam prawo podac numer konta jaki ja chce a nie ze to konto musi byc na mnie , bo inaczej to . . . maja problem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem czy wygrasz, wielu tu już tak "krzyczało". Chcesz odzyskać tylko kasę, wypowiedź umowę i będą musieli Ci zwrócić kasę.😁

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@iskierka19781 tak , masz prawo podać co chcesz , jesteś wolnym człowiekiem , natomiast klient ,, ma prawo ,, wybrać formę płatności z oferowanych prze Ciebie . Wystawiając ofertę zaakceptowałaś regulamin uslugi , ale jak znam życie nawet nie przeczytałaś jego tytułu  .

oznacz moderatorów

iskierka19781
#7 Wielbiciel#

ale ja nie twierdze ze klient nie ma jakichś praw, oczywiście ze ma , tak jak ja mam prawo podac konto jakie ja chce nawet jesli ono nie jest na mnie, a allegro wymaga zeby to bylo moje konto.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@iskierka19781 regulamin mówi jasno w jaki sposób weryfikuje się konto do wypłat .... i co jest na końcu ??

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@iskierka19781 Przykro mi, ale zasady są takie, że dane właściciela rachunku bankowego muszą być takie same jak właściciela konta na Allegro. Ma to związek z bezpieczeństwem płatności i nie ma innego sposobu na weryfikację konta do wypłat. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@iskierka19781 Jak będziesz tak krzyczec to się szybko wypalisz😁😀😂

Zakładając konto na Allegro, jak i wystawiając przedmiot musiałaś zaakceptować regulamin. Skoro tak to zgodziłaś się na taki, a nie inny zapis, który stanowi, że konto bankowe musi być na osobę - posiadacza konta na Allegro i żadne awantury tu niczego nie zmienią.

Najprawdopodobniej nawet nie przeczytałas pobieżnie regulaminu, a teraz masz pretensje "do garbatego, że ma proste dzieci"  Allegro nie zmieni regulaminu dla 1 osoby, chociażby nie wiadomo jak krzyczała i groziła.

Unikanie zapłacenia tych głupich 10 zł doprowadzi do tego, że zablokują Ci konto na stałe i "po ptokach"

Masz prawo nie podać konta, ale to się skończy blokadą. Zrozum wreszcie co piszą tutaj inni forumowicze > regulamin jest taki, a nie inny > podpisałaś to sie stosuj. 

oznacz moderatorów