anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak ofert, tylko lokalne

FHU-IBAG
#8 Zapaleniec#

Witam 

Mam taki problem wyświetlają mi się tylko aukcję lokalne A normalne nie przyszło mi zamówienie i normalnie go nie widzę muszę przechodzić przez różne zakładki żeby tam trafić 

Ps. 1 konto mam na Siebie A 2 normalnie na nią szkoda mi zamknąć to konto bo pracuje i daje efekty jest jakaś możliwość żeby przekształcić je w firmowe ślub mamy dopiero za rok A firma tak jak mówiłem jest na Narzeczoną może zdjęcia dowodów osobistych obok siebie żeby je przekształcić na Kobietę? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

FHU-IBAG
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

FHU-IBAG
#8 Zapaleniec#

Halo!!

 

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@FHU-IBAG No przecież tutaj masz odpowiednią opcję https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta/

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

FHU-IBAG
#8 Zapaleniec#

@Knowhere 

Ale z tego co czytalem nie da się zmienić danych na inną osobę chyba że Zmienisz na swoją firmę albo małżonka 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@FHU-IBAG Tak napisałeś tego pierwszego posta, że dopiero teraz w 100% zrozumiałem o co w nim chodzi.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

FHU-IBAG
#8 Zapaleniec#

@Knowhere 

Czyli nie uzyskałem żadnej odpowiedzi 

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FHU-IBAG Ze względu na bezpieczeństwo transakcji nie możesz przekazać prywatnego konta innej osobie. Właścicielem i użytkownikiem konta zwykłego na Allegro jest zawsze osoba, na której dane zostało ono zarejestrowane. To właściciel konta odpowiada za przeprowadzane na nim transakcje. Wyjątkiem jest przekazanie konta małżonkowi, ale z tego co zrozumiałam, osoba o której tutaj mowa, nie jest Twoją żoną, więc nie ma takiej możliwości. Jeśli chcesz natomiast przekształcić konto zwykłe na konto firmowe lub na odwrót, zrobisz to wyłącznie w przypadku, gdy prowadzisz własną jednoosobową działalność gospodarczą lub prowadzisz swoją firmę jako pion w inkubatorach przedsiębiorczości.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

FHU-IBAG
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ 

Ale Jak bym zrobił tak jak mówię zdjęcie dowodów osobistych koło siebie

Żeby przekształcić konto na inną osobę bo ona ma firmę?

Przecież to będzie wszystko biało na czarnym 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FHU-IBAG Niestety nie ma takiej możliwości. Jedyne sposoby to te, które wymieniłam powyżej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@FHU-IBAG No przykro mi, ale w w tym przypadku nie mogłem dać Ci żadnej lepszej odpowiedzi niż ta, którą dała Ci @_HolaOla_

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów