anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji " Nadaj przesylke "

rafixo2
#7 Wielbiciel#

dostawy (Punkt Pocztowy ,sklep Zabka. Opłacił za przedmiot niestety nie mogę wysłać przesyłki przez allegro bo nie widze opcji Nadaj przesylke w poprzedniej przesyłce która wysyłałem z inpost już widzę taka opcje a tu nie mam takiej opcji nigdzie

Nr oferty 11994218561

Sprawdzane na telefonie na laptopie 2 inne przeglądarki i nic 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rafixo2 Cześć, mogę Cię prosić o zrzut ekranu? Opcja "Nadaj przesyłkę" powinna pojawić się po prawej stronie po przejściu z zakładki Zamówienia:

ko_alka_0-1649863590957.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rafixo2
#7 Wielbiciel#

IMG_20220413_173202.jpg

 w pierwszym zamówieniu widać brak tej opcji w drugim który wysłałem już dawno jest taka opcja

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rafixo2 Wysyłam z Allegro jest dostępne tylko dla kont firmowych, a Ty korzystasz z konta zwykłego - dlatego przycisk [NADAJ PRZESYŁKĘ] jest niewidoczny. 

Z kontem zwykłym możesz dodać metodę "Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch", ale kwestia nadania leży już po Twojej stronie. Możesz podpisać umowę z Pocztą Polską i generować etykiety przez Elektronicznego Nadawcę, a paczki nadawać bezpośrednio w punkcie Poczty lub zamówić podjazd kuriera.

Możesz też skorzystać z usług pośredników - ale to już Twoja indywidualna decyzja z usług którego brokera skorzystasz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów