anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedaż zegarka

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

Witam,wystawiłem na sprzedaż zegarek,ktos go kupił.ale nic nie wiem,kto? i co? gdzie to jest? i w ogóle macie bałagan,co chwile tylko przychodzi komunikat od nieznanych osób z pytaniem o adres e-mail,czy naprawde nie da sie zrobic z tym porzadku?

oto moja sprzedaż,gdzie jest kasa za zegarek? widze tylko ze chcecie 14zł w rozliczeniu.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-casio-efv130d2avuef-edifice-mr4

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

LEW433
#21 Demiurg#

Dane powinieneś otrzymać jak kupujący zapłaci.

oznacz moderatorów

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

a gdzie pisze,kto kupił z jaką przesyłką itp?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Gdzie znajdziesz dane kupującego

Jeśli kupujący opłacił zakup lub wybrał płatność przy odbiorze, jego dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Zamówienia od kupujących. Wyślemy Ci je też mejlem w powiadomieniu o sprzedaży.

Jakie dane dostaje kupujący po zakupie

Gdy kupujący kliknie opcję kup teraz, wyślemy mu powiadomienie. Znajdzie w nim Twój login, imię i nazwisko.

Kupujący ma 5 dni na opłacenie przedmiotu. Jeśli to zrobi, otrzyma od nas kolejne powiadomienie, a w nim:

  • Twoje dane kontaktowe – numer telefonu i adres mejlowy
  • dane adresowe podane przez Ciebie w ustawieniach konta na Allegro
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lew1758517 Status płatności sprawdzisz w zakładce Zamówienia od kupujących. Gdy kupujący zapłaci za przedmiot, damy Ci też o tym znać mejlowo. 

Jeśli chodzi o sprzedaż z dzisiaj (13 kwietnia), to kupujący jeszcze nie opłacił tego zamówienia - ma na to 5 dni. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

dobra,dzięki! premia się Wam należy.pozdrawiam,buziaki!

oznacz moderatorów

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

proszę mi jeszcze napisać,gdzie pojawią się pieniądze? sorry jestem zielony,rzadko sprzedaje

oznacz moderatorów

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

kasa na konto? ale chyba nie mam ustawionego konta

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Środki pojawią się tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/  musisz aktywować konto do wyplat, ale pamiętaj dane konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same, inaczej weryfikacja nie przejdzie, trwa to 3 dni:https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lew1758517 Płatność pojawi się na Twoim koncie w Allegro Finanse. Żeby je wypłacić na konto bankowe, należy zweryfikować dane w zakładce Ustawienia wypłat (kliknij w link pod "aktywować wypłaty teraz" i postępuj zgodnie z informacjami na ekranie).

ko_alka_0-1649859747249.png

Następnie będziesz musiał wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1,01 zł (zwrotny). Pamiętaj proszę, że dane na koncie Allegro i koncie bankowym muszą być identyczne 🙂 

W razie jakichkolwiek pytań, daj znać - jesteśmy tutaj dla Ciebie 🙂 

Jeśli masz ochotę, to zachęcam Cię do udziału w darmowym kursie o sprzedaży na Allegro Lokalnie: https://allegro.pl/akademia/lp/allegro-lokalnie 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

problem,bo zakupy robię z konta bankowego syna,czy mogę zmienić  ustawienia na Allegro z Zbigniew na Bartosz/syn/ i bedzie ok jak podporzadkuje jego konto?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dane konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same, nie mogą być inne. Możesz wypłacić raz w m-cu przekazem pocztowym o ile kwota nie będzie większa niż 800zł.

oznacz moderatorów

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

gdzie znajdę jakie mam dane bankowe Allegro?

oznacz moderatorów

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

nie rozumiemy się.Chodzi o to że moje konto jest Zbigniew [edycja] jak coś kupuje to płace z konta syna/bo tak mi wygodnie/ czyli aby wybrac kase z Allegro mam podac nr konta syna?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Rozumiemy się, jak zaplata od kupującego wpłynie na konto syna to musisz podać konto bankowe syna, czyli syn musi aktywować konto do wypłat. Jeżeli kupujący wpłaci na twoje konto Allegro to ty musisz podać swoje konto bankowe.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lew1758517 Żeby poprawnie zweryfikować konto do wypłat, to musisz zlecić przelew przez swoje konto bankowe z Twoimi danymi. Jeśli nie masz swojego konta w banku, to skorzystaj z możliwości wypłaty środków przekazem pocztowym. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dane Allegro to są dane konta, masz je tu:https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta  czyli konto bankowe które podasz musi mieć tego samego właściciela.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lew1758517 Imię można zmienić tylko w wyjątkowych okolicznościach. Możesz zmienić imię lub nazwisko w ustawieniach konta zwykłego , jeśli:

  • błędnie je wpiszesz podczas rejestracji konta
  • zmienisz stan cywilny
  • prawnie zmienisz imię lub nazwisko
  • przekażesz konto współmałżonkowi.

Wprowadzone zmiany muszą zostać zweryfikowane i zatwierdzone. Dopiero wtedy nowe dane będą widoczne na Twoim koncie. Oczywiście możesz spróbować odpowiednio uargumentować zmianę, ale to nie ode mnie zależy decyzja. Podsyłam link do odpowiedniej zakładki: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta 

Ewentualnie możesz wypłacić środki za pomocą przekazu pocztowego, tutaj znajdziesz instrukcję

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

dobra,trochę zamieszania,czyli podam nr swojego konta imię będzie takie jak na Allegro,Dzięki,jak będzie coś nie tak to dam znać,bardzo dziękuje za poświecenie czasu.Życzę zdrowych spokojnych Świąt

oznacz moderatorów

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

póki co przelałem 1,01zł z konta syna na swoje/bo na nim mam zero! jutro zadziałam dalej

oznacz moderatorów