anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak połaczenia

PILCZ
#8 Zapaleniec#

jak można wstawić płytę winylową z lat 60 ,70 ,80 , gdzie nie ma eanu / gtin/ przecież w tamtych latach tego nie było mało tego piszecie że w Waszej bazie nie istnieje i zakreslacie bład w połacznenie , nowe mają stare winyle  które są poszukiwane mają kłopot z wstawieniem ,jeżeli jest to znany zespół to podpieram się nową płytą i zmieniam tylko rok produkcji i nazwę producenta a ean i dtin zostaje jak było przypisane do nowej płyty ,ten kto u Was to krsesli powinien poznać tajniki starej dobrej płyty winylowej .....

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PILCZ Przykro mi, w takim wypadku mogę Ci jedynie zasugerować wystawienie takiego towaru na Allegro Lokalnie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Kody kreskowe pojawiły się już w latach 70. XX w. Tyle że nie w Polsce, a w USA. 

W Polsce zaś to początek lat 90-tych, choć wtedy były one mało popularne.

oznacz moderatorów

PILCZ
#8 Zapaleniec#

własnie mam dużo dobrych płyt USA lata 60 70 i nie widzę na nich kodów ,mam zaledwie kilka sztuk USA z kodem o którym piszesz reszta nie ...tylko jak to wbić tak aby weszło na stronę normalnie bez korzystania z nowej płyty a zmieniając rok i nazwę producenta a jak nie ma w bazie danych allegro a oni chcą znac kod ??

oznacz moderatorów