anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak pomocy Allegro dla sprzedających

wiktoriaw
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie

Napisze w skrócie, przedmiot wylicytowany , wysłany po paru dniach notka od kupującego że uszkodzony założenie sporu , przepychanki kilku dniowe , włączenie w dyskusje Allegro , odesłanie pieniędzy do kupującego , i tak już z 3 tygodnie czekam na przedmiot kilkukrotnie pisałem w sprawie do Allegro co chwile maile przepraszamy wysłaliśmy do kupującego zawiadomienia , ponaglenia  itd... , Śmiem coraz bardziej twierdzić że nie ma żadnego zabezpieczenia ani pomocy ze strony Allegro dla sprzedającego ale za to dla kupujących owszem . Kiedyś jak spory trwały długo i nie można było załatwić to normalną drogą i miał wgląd pracownik Allegro nakładał blokadę konta  i szybko się wszystko załatwiało. A dziś  ponaglenia sms, maile i na koniec proszę zgłosić sprawę sądowa kupującemu . A może by tak po prostu zawiesić konto nie uczciwemu  czy to sprzedawcy czy kupującemu i ze swojej strony tez trochę dać czegoś , przecież żyjecie z nas.Z naszych opłat .

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Nie oddaje się pieniędzy przed otrzymaniem reklamowanego towaru. Teraz wyślij kupującemu żądanie dostarczenia przedmiotu na Twój koszt, wyznacz datę ostateczną i poinformuj, że po tym czasie zgłosisz sprawę na policję.

oznacz moderatorów

wiktoriaw
#7 Wielbiciel#

Sprawę na Policje składam  po prostu chciałem pokazać to że Allegro jeśli takowa sytuacja nastąpi  nie jest wstanie nic pomóc .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

wiktoriaw nie zwraca się środków przed powrotem produktu .

oznacz moderatorów

wiktoriaw
#7 Wielbiciel#

Jak tu na Allegro jestem 1 raz z taka sytuacja się spotkałem nigdy nie było żadnych kłopotów

oznacz moderatorów