anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak ponownego wystawienia ofert

MAMY ROZWIĄZANIE!
TargowiskoMody
#9 Pomysłodawca#

W dniu wczorajszym nie wystawiły się ponownie moje ofert (około 600 sztuk) .Niewidoczne są również oferty  sprzedane . Klientki domagają się odpowiedzi ,gdzie podziały się ich wygrane przedmioty a ja nie potrafię odpowiedzieć ,ponieważ tata sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy .Prosze o odpowiedż w tej sprawie 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
music-rules
#1 Nowicjusz#

Chyba jest jakiś błąd... zakończone mi też nadal "wiszą " w  aktualnych ofertach sprzedaży....tylko napis jest np. " zakończone 13 h temu"

 

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_  @nat_not  Są może jakieś potwierdzone informacje? Nie ma problemów przy publikacji ofert lub wysyłaniu powiadomień o zakończeniu? Nie wyłapałem wszystkich tematów, ale może to być powiązane:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/powiadomienia-o-zako%C5%84czeniu-aukcji/m-...

Niektórym szkice nie chciały się publikować

oznacz moderatorów
TargowiskoMody
#9 Pomysłodawca#

Cały czas są aktywne przedmioty z datą 14 pażdziernika . Oferty ,które wczoraj miały koniec licytacji również są w dalszym ciągu aktywne 

oznacz moderatorów
krisu-88
#2 Obserwator#

Też mam ten sam problem. Nie dostałem maila że oferty zostały zakończone i wisiały cały czas w zakładce aktywne a po kliknięciu w ofertę była informacja że jest zakończona. Zakończyłem je ręcznie i na tą chwilę nie da się wznowić. Ogólnie z  allegro jest coraz gorzej !

oznacz moderatorów
TargowiskoMody
#9 Pomysłodawca#

Ja czekam na rozwiązanie problemu ze strony allegro  .Póki co jest w dalszym ciągu problem  i cisza ze strony allegro

oznacz moderatorów
MERAXES_3d
#1 Nowicjusz#

Zgadzam się z ty: " Ogólnie z  allegro jest coraz gorzej !"

oznacz moderatorów
LUXURE_Bizuteria
#8 Zapaleniec#

Podczas wznowienia oferty wystąpiły błędy

Nie można dokonać zmian. Możliwe przyczyny: błędny numer oferty, oferta została zakończona, przed chwilą wprowadzałeś zmiany w aukcji - spróbuj ponownie za kilka minut.
mam przy każdej próbie wznowienia. Ma ktoś jakiś patent na to?
 
oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

W tej chwili są dosyć duże opóźnienia, więc następna akcja może nie wykonać się tak szybko jak dotychczas, tj. wznawianie po zakończeniu czy zmianach.

Chociaż wyjątkiem może być istniejący problem po ich stronie, gdzie oferty ciągle wiszą w kolejce do zakończenia i nic nie można z nimi zrobić. Info niestety brak, więc również czekam

oznacz moderatorów
Gasmin_pl
#12 Orędownik#

@LUXURE_Bizuteria  Mam dokładnie to samo. Allegro odpowiedziało mi że obecnie mają problem i pracują nad jego rozwiązaniem.

oznacz moderatorów
LUXURE_Bizuteria
#8 Zapaleniec#

@Gasmin_pl właśnie taką samą odpowiedź otrzymałem.  Allegro odpowiedziało, że problem jest im znany i pracują nad rozwiązaniem

oznacz moderatorów